Подарунок від «спецпризначенців»

5 листопада учням міської четвертої школи передали незвичайний подарунок від колишнього начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю у Чернігівській області Олександра Силкіна і спец-підрозділу «Сокіл» – макет ручного кулемета Калашникова!

Тепер він стане гарною наочністю для вивчення предмету «Захист Вітчизни» в 10-их та 11-их класах. Адже, як зізнається викладач цієї дисципліни Сергій Тихоновський, вивчення тем, які передбачені нинішньою програмою, часто не підкріплене дидактичним матеріалом. Раніше, скажімо, про ручний кулемет Калашникова учні мали уяву лише за таблицями та малюнками, а тепер – вивчатимуть більш предметно за наявним макетом, який зберігатиметься у сейфі під охороною.
Про такий презент школі попіклувався її колишній учень, вихованець С. Тихоновського, 32-річний Олександр, який тепер служить у спецпідрозділі «Сокіл». Саме він мав честь передати його навчальному закладу. А опісля – поспілкувався зі старшокласниками, яких цікавила доля земляка-військового.

DSC_0202_новый размерDSC_0199_новый размер

Один коментар

  1. вуж говорить:

    А спецпідрозділ «Сокіл» входить до збройних сил Нiмеччини? Я про scwarz-rot-gold. Показав вiдношення до Vaterlandу.

Залишити коментар