Покусали гади

14 травня до реанімаційного відділення Корюківської ЦРЛ із Орлівського психо-неврологічного диспансеру привезли чоловіка 1949 року народження із сильно опухлою лівою рукою. А з 21 по 26 травня у стаціонарному відділенні від отруйного укусу лікувався 35-річний житель Наумівки.

«Пацієнт із психо-неврологічного диспансеру у реанімаційне відділення ЦРЛ поступив вдень, – розповідає завідуючий реанімаційним відділенням, лікар-анестезіолог Василь Ступницький, – чоловік не контактний. Щось дізнатися не можливо. За словами медперсоналу диспансеру, те, що рука опухла і посиніла, вони помітили вранці, і відразу доставили пацієнта до Корюківки. На час огляду на руці вже розвинувся тромбоз та помітні були значні крововиливи аж до підм’язової ділянки – на передпліччі затрамбувалися венозні судини. Такий стан вважається важким, оскільки далі шкідливі речовини потрапляють у нирки і викликають ниркову недостатність. У минулому році у районі загинула людина через те, що після укусу змії звернулися по меддопомогу пізно. У цьому випадку чоловіка нам вдалося врятувати». Василю Петровичу, чи могло пацієнта вкусити щось інше, ніж гадюка, наприклад отруйний павук? Ніхто не бачив, що чоловіка вкусила саме змія, але за всіма ознаками, це саме такий випадок. Після укусу отруйних павуків клініка інша. Роздивитися місце укусу важко, але можна було – сліди від зубів помітні

«За словами пацієнта з Наумівки, який потрапив у наше відділення, його вжалила змія, коли він згрібав сіно, – розповідає лікар-терапевт терапевтичного відділення ЦРЛ Наталія Кожем`яко. – Місце укусу на руці почервоніло і злегка припухло. Пролікувавши молодого чоловіка, за п`ять днів його було виписано з відділення».

3 коментарів

 1. вуж говорить:

  Слова вибирайте! Зразу – гади! Сказано ж – павуки!

 2. JosephsNof говорить:

  Успехи первых армянских фильмов http://istorija-kinematografa.ru/ – здесь

 3. Josephkit говорить:

  Совершенно бесполезно.

  Борьба с грызунами в квартире а также борьба с клещами

Залишити коментар