«Полюбив» до смерті

Уночі 23 березня до чергової частини райвідділу внутрішніх справ надійшло телефонне повідомлення від чергового лікаря центральної районної лікарні – про те, що за адресою квартири по міській вулиці Галини Костюк померла Наталія Б., 1976 року народження. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група міліції. Проведеним оглядом у цій квартирі встановлено, що померла фактично проживала за іншою адресою, на цій же вулиці, зі своїм співмешканцем Олександром Г., 1984 р. н., який у серпні минулого року був звільнений з місця позбавлення волі.
За результатами огляду трупа видимих тілесних ушкоджень не виявлено. А розтином було встановлено – пасивну крововтрату, закриту травму живота з розривом печінки, перелом ребер… За попередньою версією, співмешканець побив жінку на вулиці, далі вони пішли переночувати до знайомої. Обоє були у стані сильного алкогольного сп’яніння. Від завданих травм жінка померла. Проводиться досудове розслідування, встановлюються обставини цього злочину.

Сільський голова –  під підозрою

У вересні минулого року в корюківському магазині було придбано ноутбук вартістю у 5691 гривню, який у жовтні взято на баланс Сядринської сільської ради та передано для користування у місцевий дитсадок “Барвінок”. У жовтні ж сільський голова Світлана Прокопчук забрала цей ноутбук у завідуючої дитсадком та здала його у чернігівський ломбард, під заставу отримавши 2150 грн., зі строком повернення до 19 листопада 2014 року. Але й станом на 19 лютого 2015 року заставу в ломбард не повернуто, а ноутбук ломбардом реалізовано…
Також у листопаді минулого року сільський голова вирішила шляхом обману заволодіти грошовими коштами, які знаходились на рахунку громадської організації “Струмок” с. Сядрине. Тричі зверталася С.Прокопчук до голови ГО з проханням перерахувати кошти з рахунку “Струмка” на рахунок корюківської ГО “Альтернатива”, нібито для розрахунку за придбання будівельних матеріалів та твердопаливного котла. Голова “Струмка”, довіряючи С.Прокопчук, перерахувала трьома операціями загальну суму 42520 грн. Після чого на прохання сільського голови – голова “Альтернативи” зняв перераховані кошти та в приміщенні міського відділення банку передав їх С.Прокопчук. Остання станом на початок 2015 року не могла пояснити, яким чином вона використала зняті кошти та не могла надати відповідних документів, що підтверджують використання цих грошей.
Тоді ж, у листопаді, підприємець у селі Сядриному передав сільському голові орендну плату за приміщення, котре перебуває на балансі сільського комунального підприємства, у сумі 2254 грн. Але С.Прокопчук ці кошти не внесла до каси КП і невідомо, яким чином використала. Зараз ведеться розслідування цих проваджень.

Олексій ШКІЛЬНЮК,
прокурор Корюківського району

Залишити коментар