Пощастило тричі переможниці і багаторічній шанувальниці «Маяка»

Ось і дочекалися! 25 жовтня відбувся перший розіграш за передплатними квитанціями на «Маяк». Попереду – ще два: 22 листопада і 24 грудня. Нагадаємо: щоразу ми розігруватимемо 10 подарунків і суперприз.

Перший розіграш був цікавий тим, що поміж усіх квитанцій-учасниць фортуна посміхнулася чотирьом «найсвіжішим». Їх принесли і вкинули у скриньку саме 25 жовтня! Про те, що цей день був особливим, каже і одна із щасливчиків – 58-річна Ніна Макаренко з Корюківки, вчитель початкових класів Корюківської школи №3, якій у редакційних розіграшах таланить уже втретє!
– Подивіться на дату: 25 жовтня – це 2+5=7, а якщо 7, то пощастить усім! – сміється жінка. І додає, що інтуїція їй підказала саме цього дня передплатити «районку» і віднести квитанцію на розіграш. Щоб перевірити своє чуття, сама завітала на редакційний розіграш. І – виграла посуд для кавування!
– І хоч кави мені не можна, є кого пригощати вдома! – зізнається наша шанувальниця. – Діти, онуки прийдуть… Донька Альона живе у Корюківці, працює в управлінні соцзахисту населення. Син у Києві мешкає…
У Ніни Василівни – троє онуків. Хвалиться, що в один день, 6 червня, син і донька подарували онучок: Світланку (їй зараз 13 років) і Владиславу (2 роки 4 місяці)! Нехай будуть щасливими!
Окрім Ніни Макаренко, удачу за хвіст цього разу спіймали: Рябець Н.С. (с. Наумівка, вул. Шевченка, 99/1), Короленко Т.В. (вул. Бульварна, 17/5), Куриленко О.Д. (вул. Кошового, 76-А), Котлярова (вул. Бульварна, 16/36), Лапітан А.М. (вул. Чернігівська, 4/8), Бабко О.П. (вул. Вознесенська, 6), Ополон (провул. Пушкіна, 16), Грищенко М.П. (вул. Братчикова), Івахненко В.В. (с. Камка), Шпеко М.П. (селище Холми, вул. Михайлівська, 23). Ваші подарунки (а це – посуд, кухонне приладдя, миючі засоби та ін.) чекають у редакції (з собою мати паспорт).

Залишити коментар