Поштова реформа

Пересувні відділення – рушили до сіл…

Директор філії “Чернігівська дирекція ПАТ “Укрпошта” Олена Дорошенко і начальник центрального відділення поштового звязку Андрій Тосенко біля новенького автофургона “Рено Доккер”. Таких прибуло – 10…

О сьомій ранку в п’ятницю 13 липня розпочалась, можна сказати, поштова реформа в нашому районі, коли директор філії “Чернігівська дирекція ПАТ “Укрпошта” Олена Дорошенко у дворі центрального відділення зв’язку міста Корюківки особисто “благословила” на виїзд десять пересувних відділень зв’язку. Ці біло-жовті дизельні комерційні автомобілі-фургончики “Рено Доккер” обслуговуватимуть наш район, частину Семенівського і майже весь Сновський.
У розмові з кореспондентом районної газети О.Дорошенко розповіла, що на сьогодні одержано першу хвилю з 23 таких авто, які вже обслуговують села. Першими стартували у цій справі м. Корюківка та м. Городня, де одержали сім пересувних відділень. У їх штаті – водій, начальник відділення поштового зв’язку, листоноша. Подекуди в селах залишаться свої листоноші, які обслуговуватимуть громадян з врахуванням навантаження у цьому конкретному селі. До кінця місяця начальники пересувних відділень знайомитимуться з людьми у селах, вивчатимуть вулиці, дороги, навантаження і тоді прийматиметься рішення, де залишать листонош села. З серпня машини поїдуть уже з доставкою усього належного. Почнеться обслуговування сіл і аналізуватимуть свої розрахунки – чи достатньо є часу для роботи в такому складі. Можуть бути внесені корективи по листоношах, маршрутах. Місяців три можуть бути зміни в графіках обслуговування.
-Олено Миколаївно, ось жителі сіл кажуть, що коли машина буде їздити до них, приміром, по вівторках, а газети виходять у четвер, п’ятницю – як з цим бути?
– На жаль, у малих селах так і буде. По всій Україні переходять на норму доставки – раз на тиждень у населених пунктах, де менше 500 жителів. Залишиться доставка газет і пенсій листоношами додому. Приміщення поштових відділень у селах працюватимуть по прийому платежів за графіком. Де залишиться своя листоноша – приміщення працюватиме за окремим графіком, тобто частіше, чим приїжджатиме пересувне відділення.
… Прибув великий фургон з обласного центру з написом “Укрпошта – головна пошта країни”. З нього почали перевантажувати доставлене у десяток менших автомобілів, які попрямують до сіл. Як співає відомий виконавець – “Все буде добре”?..

Залишити коментар