Посилки – «волонтерські» і домашні

Минулого тижня волонтерами благодійної акції «Корюківка єдина» було сформовано і передано на передову декілька великих посилок нашим військовослужбовцям. Батьки та рідні передавали і свої, домашні.

Що у них? Все те, чого потребують бійці: теплий одяг, кожухи, рукавички, «дутики», берці, килимки, спальні мішки, маскувальні сітки, буржуйки, бензопили, сокири, продукти харчування, серед яких чільне місце за лимонами, часником, калиною, «сухими борщами», ін. У с.Піски передали навіть 10 шестилітрових ємностей з питною водою, бо там з цим – велика проблема. Цього тижня посилки надійшли: Сергію Бадуненку, Олексію Кулініченку, Олександру Кравченку, Ярославу Барабашу – з Охрамієвичів, Олексію Линнику та Ігорю Мниху з Бречі, Ігорю Литвину з Холмів та Сергію Кузнєцову з Шишківки.
Крім того, за інформацією організаторів акції, наразі мешканцями району зібрано 321544 грн. За минулий тиждень до спільної справи долучилися: Рибинська (1000 грн.), Перелюбська (606 грн.) і Холминська (447 грн.) школи, працівники щоденного ринку у м. Корюківці (914 грн.), працівники та пайовики «Корюківка Агро» – з Савинок і Сядриного (3114 грн.), Охрамієвицька сільська рада (1800 грн.), Юрій Ващенко (грошовий переказ з Канади на суму 6160 грн.). Щонедільний ярмарок у Корюківці «приніс» 650 грн. За ці кошти організаторами закуплено: 20 спальних мішків, 22 маскувальні сітки, 6 пар берців, 19 – «дутиків», бензопила, різноманітна амуніція та продукти харчування, зокрема томатна паста, яку вкладають до кожного набору, необхідного для приготування борщу. Як і раніше, наші земляки у зоні АТО потребують теплих речей, термосів, бензопил, сокир, а також овочів для приготування «сухих» борщів: цибулі, моркви, капусти, буряків.
Організатори акції вдячні за співпрацю усім, хто не стоїть осторонь добродійництва, зокрема: працівникам Корюківського управління водного господарства, сільським головам козилівської, перелюбської, прибинської, охрамієвицької, брецької територіальних громад, корюківчанам: Тетяні Приходько, Сергію Луговцю, Віктору Величку, Сергію Кабрелю з Сядриного і дівчаткам з Холмів: Юлі Кравченко, Аделіні Коваль та іншим, котрі допомагають у проведенні ярмарку-розпродажу.

Небайдужі люди виготовляють для воїнів АТО  маскувальні сітки                          

З ініціативи корюківчанок Олени Козік, Тетяни Приходько та інших прихожан Свято – Вознесенського храму Української православної церкви Київського патріархату для воїнів антитерористичної операції у нинішній період виготовляються маскувальні сітки.
Перед початком такої важливої роботи отець Тарас благословив жінок на добру справу. Маскувальну річ в’яжуть у спеціально підготовленій для цього кімнаті. До роботи долучаються десятки небайдужих людей. Частина з них заготовляє матеріал, а решта – в’яже з нього сітки. У цей нелегкий для нашої Батьківщини час не можна стояти осторонь, кожна людина у міру своїх можливостей повинна допомагати українським солдатам, які боронять рідну землю від ворога. Православна церква Корюківки звертається до усіх небайдужих людей з пропозицією долучитися до корисної для Вітчизни богоугодної справи. Лише спільними зусиллями ми зможемо досягти миру на нашій багатостраждальній землі.

Залишити коментар