Прапор – у кишеню

ukraine

4 травня, майже опівночі, двоє осіб, віком 35 років зняли державний прапор біля Корюківського територіального центру. 

Під установою двоє молодиків з`явилися пізно вночі і влаштували на східцях посиденьки з розпиттям спиртних напоїв. Десь о 23.30 об`єктом їхніх розваг став прапор, який майорів над ганком приміщення терцентру. „Щоб зняти прапор з привареної труби, великого розуму не треба, – коментує те, що сталося, керівник терцентру Тетяна Штикова, – прапор міститься невисоко. Щоб до нього дістатися, достатньо застрибнути на перила. Однак, за весь час роботи установи, таке неподобство трапилося вперше.”
Не варто надавати цій події якогось політичного забарвлення. Міліціонери, які за викликом сторожа прибули на місце подій, витягли прапор з кишені одного з молодиків. „Хотіли залишити собі на згадку,” – зізнаються сп`янілі корюківчани. „Мабуть, передивилися телевізора,”- припускає Тетяна Штикова.
На ранок прапор був на місці. Від нічної події залишився лише неприємний присмак: одні мертвий камінь здатні перетворити в національну символіку, а інші… Навіть визначення „невігласи” для таких земляків – комплімент.

Залишити коментар