Про призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ

Н А К А З

 ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА КОРЮКІВСЬКОГО   РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

 

12.03.2018 р.                                 м. Корюківка                                      № 36

Про призов громадян на

строкову військову службу

до Збройних Сил України

у квітні – травні 2018 року

Відповідно до Закону України  “ Про   військовий обов’язок і військову службу “,  Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018, розпорядження Корюківської райдержадміністрації № 74 від 05.03.2018 року   проводиться  призов  громадян  України на строкову військову службу,

Н А К А З У Ю:

  1. Явці  на   призовну  дільницю  Корюківського   району  для    призову   на строкову військову службу  підлягають громадяни  1998 року народження, яким   в   період   чергового   призову   виповнюється  20  років,  а   також громадяни  1991-2000  років народження, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані на строкову військову службу раніше з різних обставин.

Всі  громадяни,  які   підлягають   призову   на  строкову   військову службу,  зобов’язані  прибути  на  призовну  дільницю  району  за  адресою: м. Корюківка,  вул.  Галини  Костюк,  20  в   зазначений  час  з документами, що вказані в особистих повістках .

Громадяни,  які  не    отримали  особистих  повісток   для призову  на

строкову  військову    службу,  зобов’язані   прибути на призовну   дільницю 02 квітня 2018  року,  маючи   при  собі документи, які  засвідчують  особу.

2.  Всі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу  і  тимчасово  перебувають  на  території  Корюківського  району, зобов’язані  негайно  повернутися  до місця  постійного   проживання  та з’явитися  в  військовий  комісаріат  для  проходження призовної комісії.

3.  Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового   комісаріату,   несуть    відповідальність   згідно  з   чинним законодавством.

4.  На  підставі  Закону  України   “ Про   військовий  обов’язок  і    військову службу ”   керівники   підприємств,    установ,  організацій,     комерційних підприємств, навчальних закладів, не залежно від  підпорядкування і форм власності,  зобов’язаний   відкликати   призовників   з   відряджень     для забезпечення  своєчасного  прибуття  їх  на  призовну  дільницю.

5.  Контроль за виконанням наказу на себе .

6.   Наказ довести  до  особового  складу,  що  його  стосується.

Військовий комісар Корюківського

районного військового  комісаріату

підполковник                     Ю.П.Бойко

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити коментар