Про вбивство в Холмах, якого… не було

Холми облетіла тривожна звістка: нібито у ніч з 12 на 13 серпня у селищі сталося убивство. Ширилися чутки, що до місцевої ради уранці 13 числа поліція привела двох підозрюваних, які були в наручниках, нібито винних у злочині… Однак у поліції ці факти спростували. Що ж насправді сталося у Холмах?

Правоохоронці повідомили, що дійсно у селище виїздила їхня слідчо-оперативна група до однієї неблагополучної родини. В ній проживали співмешканці – Олексій, 1963 року народження, який має групу інвалідності, та Марія. Чоловік отримував пенсію. Цих коштів, звісно, не вистачало, тому перебивалися випадковими заробітками, каже слідча Корюківського відділення поліції Юлія Качан. Зловживали обоє алкоголем. Ще раніше, понад 15 років тому, горе-матір позбавили батьківських прав. Троє її дітей виховувалися у дитбудинках. Іноді навідувалися до неньки. Ось і І2 серпня до біологічної матері з іншої області приїхав син Олександр. Але на умі, кажуть сусіди, у них були лише випивки-похмілля. Коли «градусні напої» закінчились, послали сина до магазину. Той придбав дві пляшки спиртного, багато закуски. В обідню пору щедро накрили стіл.
Ненька хвалила Олександра, раділа за нього. Казала, який він уважний, не забуває, привозить гостинці і гроші. Співмешканець був неговіркий. Коли матір добре сп’яніла, почала скаржитися сину на чоловіка. Мовляв, не дає їй жити нормально, б’ється. А тому в останній рік проживання вона дуже його побоюється. Невдовзі між сином і співмешканцем розгорілася сварка, яка потім переросла у бійку. За словами Юлії Качан, гість, як він пізніше зізнався, наніс Олексію кілька ударів. Після отриманння тілесних ушкоджень, нетверезий чоловік улігся спати на ліжко. Це було під вечір. Слідом за ним полягли відпочивати Марія з Олександром. Близько четвертої ранку прокинулися, підійшли до Олексія, щоб розбудити. Та виявилося, що вночі той помер. Син викликав поліцію, чекав на їхній приїзд. Цього ж дня, 13 серпня, тіло померлого доставили до моргу Корюківської центральної районної лікарні. Медекспертом було встановлено причину смерті – асфіксія через закриття верхніх дихальних шляхів блювотними масами, алкогольне сп’яніння. Отже, за висновком слідчої Юлії Качан, саме вживання алкоголю стало однією з головних причин настання смерті.

Залишити коментар