Продовжується набір до лав спец-підрозділу «Чернігів»

bvnnj

Сьогодні в кожному обласному центрі України формуються спеціальні підрозділи для наведення і підтримання порядку в громадських місцях, забезпечення прав і свобод людей.

Є такий і в Чернігові, з однойменною назвою. Як раніше повідомлялося, 8 травня 47 бійців спецпідрозділу «Чернігів» присягнули Україні й приступили до несення служби. Загалом спецпідрозділ складатиметься з 200 осіб, тому комплектування батальйону триває.
За інформацією керівництва УМВС, жителі нашої області активно відгукнулися на пропозицію поповнити ряди правоохоронців, і щодня комісія розглядає десятки заяв. Але, зважаючи на досить серйозні вимоги до кандидатів на службу в плані фізичного здоров’я, рівня освіти та морально-ділових якостей, не всі претенденти проходять відбір. Адже в таких батальйонах служитимуть кращі з кращих.
Бійці матимуть досить пристойну зарплатню: понад чотири тисячі гривень. Обмундировуватимуться в чорну форму з шевроном «Чернігів» на рукаві. Кандидати на службу набираються не тільки з чернігівців, а й з числа жителів міст і сіл нашої області та усієї держави. Вони повинні відповідати таким вимогам, зокрема, ті, що мають громадянство України, вік від 19 до 35 років, повну загальну середню освіту та не притягувалися до кримінальної відповідальності.
Перевага надається тим, хто пройшов дійсну строкову службу у Збройних силах України, отримав спортивні розряди та добру фізичну підготовку, колишнім військовослужбовцям і колишнім працівникам органів внутрішніх справ (крім звільнених за негативними мотивами).
Для оформлення документів слід звертатися до групи кадрового забезпечення батальйону патрульної служби Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області, на адресу: м.Чернігів, вул. Старобілоуська, 4-А.
Додаткову інформацію можна отримати по телефонах у Чернігові: (04622)4-05-85, (0462)619-261, (063)708-64-17, (093)616-64-93, а також у Корюківці: 2-15-62.

Один коментар

  1. Виктор говорить:

    А чи вистачить понад чотири тисячі гривень на поховання та поминки?

Залишити коментар