Припаркувався…

 

 

Фото0009

От що зробили «зайві градуси» з Ігорем з Олександрівки /фото надане ДАІ

ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ТРЮКАЧ ЗЇХАВ НА СТІНУ ХАТИ

Ігор з Олександрівки має перший клас водія-тракториста. Цим дуже пишається. Серед товаришів за чарчиною розповідав: «Одного разу я так швидко мчав трактором, а потім розворот зробив, що ми з ним летіли, ну, метрів десять чи п‘ятнадцять. І приземлилися як ото літак…»

Взагалі Ігорьок – тихий, чемний, дбайливий у родині, коли тверезий. А якщо заллє чарок чотири –п’ять хмільного напою та ще зробить добавку – його не наслухаєшся про «пілотажі», які може виконувати власним трактором. Одного червневого дня йому наснився сон. Іде дорогою, а навколо так зелено, дивовижно красиво. Тільки він пішоходити не вміє. Без трактора не може прожити і дня. Отже, його і побачив на дорозі. Повезло! Як той американський вершник, заскочив у кабіну, всівся – та як дасть «газку»! Полетіла машина по асфальтівці, не торкаючись коліс. А потім – такий неймовірний трюк зробила. На вулиці перехожі роти пороззявляли.
Кажуть, що буває у сні – те й повторюється у житті. У перші липневі дні він добре підготував свого залізного друга. Приходили селяни, просили допомогти, і він нікому не відмовляв. (От добренна душа!) І на 5 липня у нього день був переповнений замовленнями на перевезення сіна.
– Як нам повідомили, останній період він працював фактично благодійно – «за чарчину –другу і пляшку», – розповідає державтоінспектор Корюківського райвідділу Григорій Плющ. – І 5 липня нібито трудився на безкоштовній основі. Кажуть люди, возив сіно. А такі маршрути до селянських дворів, як «не примочити» бравому Ігорю, що він і зробив. В очах у нього, схоже, двоїлося- троїлося. Та все ж до трактора сів і погнав його у сусіднє село. Заїхав у двір співмешканки. Відчепив причіп. Та хотілося, мабуть, куражу. І, «газонувши», його трактор з`їхав на стіну хати. Передні колеса дісталися аж до покрівлі. Так і лишилася сільгоспмашина у цій позі. Перереляканий трюкач помчав до іншого села до дружини. Ми розслідували пригоду, там його і знайшли. Він співав: «Ей, наливайте повні бокали». Від нього добряче несло спиртним. Запропонували проїхати до лікарні, встановити вміст алкоголю у крові. Відмовився. Склали протокол. Матеріали будуть передані до районного суду.

* * *
За повідомленням корюківської державтоінспекції, за останій тиждень зареєстровано 8 фактів управління автомототехнікою у нетверезому стані. Одного дня на автонавантажувачі «розгулював» по вулиці Кошового корюківчанин Г., а в Борку постраждала електроопора – з нею не розминувся теж нетверезий водій, пенсіонер з райцентру. Усі понесуть покарання.

Фото0003 Фото0001

Залишити коментар