П’яна мама народила дівчинку

Це сталося вдень 11 січня у пологовому відділенні Корюківської райлікарні. Породіллю у стані алкогольного сп’яніння, корюківчанку 1978 року народження, доставила у лікарню «швидка». Гінекологи були змушені викликати нарколога.

Лікар-гінеколог Валентина Шатохіна, яка приймала пологи, розповіла, що дитинка народилася передчасно (на 37-му тижні вагітності мами) з вагою 2200 г, зростом 47 см, у тяжкому стані. Дівчинку одразу ж відправили на Чернігів, а матір була переведена у гінекологічне відділення і за добу виписана додому.
Ця жінка могла бути мамою вже шістьом своїм дітям. Утім, жодної дитини немає поруч з нею. Так, за інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації, старша її донька вже доросла, до повноліття перебувала під опікою у Чернігові. Наступних двох хлопців забрала на виховання їхня бабуся, колишня свекруха матері. Ще на одного хлопчика жінка позбавлена батьківських прав (дитина вже всиновлена). Інший – перебуває на вихованні нинішньої свекрухи. А найменшенька дівчинка, народжена 11 січня, – у Прилуцьому дитячому будинку «Надія». Батьки написали заяву на тимчасове влаштування дитини у цей заклад у зв’язку зі складним матеріальним становищем, де вона перебуватиме до шести місяців. Термін може бути подовжений, якщо для цього будуть підстави, а ні – справу про позбавлення батьківських справ розглядатиме суд…

Залишити коментар