Чергова ротація

На початку лютого зведений загін міліції Чернігівської області вирушив на Донбас для проведення одинадцятої ротації сил АТО. У складі загону – п`ятеро працівників Корюківського відділення РВ УМВС України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зліва направо – Олексій Ченцов, старший оперуповноважений Корюківського РВ УМВС у справах дітей, Ігор Сорока, старший дільничний інспектор Корюківського РВ УМВС, Анатолій Олійник, дільничний інспектор Корюківського РВ УМВС, Віктор Федоренко, міліціонер ізолятора тимчасового утримання затриманих і взятих під варту осіб Корюківського РВ УМВС, Олег Науменко, помічник оперативного чергового Корюківського ВР УМВС

Це не перше відрядження на Схід працівників правоохоронних органів Корюківщини. Зокрема, майор міліції Ігор Сорока та капітан Анатолій Олійник у червні минулого року тільки звідти повернулися. У листопаді 2014 р. із зони АТО до рідної Корюківки прибув і старший лейтенант Олексій Ченцов. І ось знову – у складі півсотні бійців зведеного загону Чернігівщини їдуть на Луганщину. Разом з ними у строю старший сержант Віктор Федоренко та сержант Олег Науменко. Усі – молоді, мають неповнолітніх діток. І усі, як один, добровольці.
«У службовій телеграмі зазначалося, що загін потребує п`ятеро добровольців із Корюківщини, – розповідає начальник сектору кадрового забезпечення районного відділу міліції Олександр Бахир, – а у нашому списку їх тринадцять. Взагалі зведений загін Чернігівщини налічує півсотні осіб, серед яких сорок – це працівники правоохоронних органів з районів і десятеро – працівники «Грифону» – спецпідрозділу судової міліції».
Проводжали бійців у зону АТО рідні і близькі. Хлопці повністю забезпечені зимовим обмундируванням, засобами захисту та озброєнням, харчами. Поїхали наші бійці у с. Чернухіно, Луганської області, щоби змінити своїх побратимів у зоні проведення антитерористичної операції. Незважаючи ні на що хлопці продовжуватимуть охороняти громадський порядок і розкривати злочини під мінометно-артилерійськими обстрілами, воюватимуть нарівні з військовими і виконуватимуть такі ж бойові задачі.

Один коментар

  1. за детей говорить:

    Ченцов конечно молодец——едет в зону АТО,а как его назначили оперуполномоченым по детям если он со своими не может найти контакта!Насколько осведомлен я у него их двое и ни с одной семьей он не живет!!!

Залишити коментар