Пили , потім схопив ножа…

У Петровій Слободі проживає з десяток сімей молодого і середнього віку. Не всі у законному шлюбі… Частина з них знаходила роботу у Корюківці. Та зароблені гроші не трималися— частенько заглядали до чарки. Подібні співмешканці проживали і на східній околиці села. Зловживали спиртними напоями він і вона. Одного березневого дня сиділи-розпивали придбану горілку, потім додали. Сталася сварка. Чоловік схопив кухонного ножа, різонув подругу у ділянку грудей. І наче й нічого не сталося, пішов спати. Поранена зателефонувала до «швидкої». Приїхали оперативно. Медпрацівники постраждалій наклали кілька швів, прохали залишитися лікуватися на кілька днів, але вона від госпіталізації відмовилася. Пізніше співмешканець вибачився, дві сторони між собою уклали мирову угоду.

БІЙКА БІЛЯ
«ТОРМОЗА»

Нещодавно у барі «Тормоз» відпочивали два корюківчанини. Сиділи у різних місцях. Нічого і не передвіщало, що станеться «розбірка». Випили, а потім вийшли надвір, де згодом і «розгорілася» сварка. Один з них нібито за колишню образу вдарив іншого, чим завдав легких тілесних ушкоджень. Кримінальне провадження направлено до суду.

УВАЖНІСТЬ
ДОПОМОЖЕ

Коли потепліло, у селах району стали появлятися сумнівні торговельники і люди ромської зовнішності, які пропонували дешеві товари. Пропонували протягом кількох годин допомогти приватизувати людям земельні ділянки. Дехто з селян купував їх товари, а потім, роздивившись, зрозуміли, що вони дуже неякісні. «Залітні гастролери» відвідували Охрамієвичі, Перелюб, Турівку та інші. Правоохоронці радять сумнівних і незнайомих осіб не впускати до хати, навіть двору. Про таких торговельників негайно повідомляти до райвідділу міліції.

Залишити коментар