Рейментарівець обікрав магазин

Двадцятишестирічного Григорія з Рейментарівки мучило безгрошів’я. Тому й визрів у нього план пограбувати сільський магазин. Пізнього вечора підійшов до торгової точки, жбурнув каменюку у шибку – задзвеніло скло. Просунув руку і зсередини відкрив металопластикове вікно.
Товар, якого у магазині було достатньо, його не цікавив. Шукав гроші, нишпорив у різних місцях, та все не знаходив. Нарешті – натрапив. Ніч була не темною. І перед ним у вікнах усе проглядалося. Неспішно підійшов до шибок. Помітив: здалеку хтось крокував, присів за стіною. За кілька хвилин через розбите вікно випірнув з магазину. Не помітивши нікого, швидким кроком направився до своєї вулиці. Про крадіжку у магазині корюківську поліцію повідомили не відразу. Тож у перші дні Григорій радів, думав, що все минулося. Спокійно витрачав гроші на свої потреби. Згодом до села прибула слідчо-оперативна група. Але про те, що тривають пошуки крадія, зловмиснику деякий час було невідомо.
Оперативники працювали досить активно. На цей час у них були деякі речові докази, за якими прагнули виявити крадія. І серед них – розбите скло, а на ньому кров. Тож знали, що у злочинця буде різана рана на руці чи десь на тілі. Рейментарівка – село не з малих. Опитували населення. Щось підказували люди про підозрілих і місцевих злочинців, а дехто радив крадія шукати в Олійниках. Та правоохоронці до ближнього села не поїхали. Інтуїція підказувала – він з місцевих, навіть не виїхав, а десь у селі, можливо, не виходить на люди. Тож почали обходити усі двори, навіть найвіддаленіші, які під лісом. У перший і другий дні пошуки не радували. А на третій – зустрілися з молодим чоловіком з порізаною рукою. Стали бесідувати, а він – різні історії вигадувати. Мовляв, собака покусав. Називав також інші причини, чому на руці рана. Правоохоронці зрозуміли, що молодий чоловік їх обманює. Коли поставили запитання, які були пов’язані з крадіжкою, Григорій понуро опустив голову. Часом пізніше він зізнався і розповів, як було того вечора і визнав свою вину. Нічному крадієві було повідомлено про підозру, а згодом кримінальне провадження направили до суду. Дії Григорія підпадають під статтю 185, ч 3 Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі від 3 до 6 років. Скоро відбудеться судове засідання, про яке повідомили Григорія.

Залишити коментар