«Розчарована ремонтом Ринкової…»

Не всім сподобалося

Корюківчанка Ніна зателефонувала в редакцію зі скаргою на ремонт дороги по вул. Ринковій. Каже, що так чекали, коли її полагодять. Та коли менські фахівці завершили роботи – розчарувалися. «Є відрізки, де й непогано зробили, але далеко – далеко не усюди. А які узбіччя? Ніхто так і не потурбувався про безпеку велосипедистів і пішоходів, яким просто нікуди дітися, коли розминаються автівки…»
Заступник міського голови Олександр Биков на скаргу відповів, що дійсно людям важко догодити. Вулицю Ринкову ремонтували менські дорожники. Вони виграли тендер через «Прозоро». Фінансувала роботи міськрада, обійшлися вони у приблизно півмільйона гривень. «Треба розуміти, що це ремонт не капітальний, а поточний, – каже Олександр Миколайович, – він взагалі передбачає лише ліквідацію ям. А ми намагаємося на деяких ділянках покласти суцільний пласт асфальту, щоб краще було. Але, як бачите, всім не вгодиш… У такий спосіб «латаємо» зараз вулицю Червонохутірську. А загалом ремонтів багато треба виконати, та коштів на усе не вистачає».
Корюківчани також цікавляться, куди зникли контейнери для збирання пластикових пляшок, які, наприклад, стояли біля магазину «Єва», біля річки і т.д. О.Биков пояснив, що вони на ремонті, незабаром повернуться на свої місця. Таких «ракет» по Корюківці – п’ятнадцять. А ще торік придбали спеціальні чотири євроконтейнери для пластику, їх встановили на майданчиках поруч з контейнерами для іншого сміття.

Залишити коментар