Розіграш на АЗС «ОЛАС» виявив переможців

Календарний місяць і два тижні тривала акція автозаправної станції «Олас», яка розташована на вулиці Галини Костюк. Отже, заправляли ви автомобіль чи іншу техніку, купували не менше двадцяти літрів – автоматично ставали її учасником. Тільки потрібно було здати чек, написавши на звороті номер свого мобільного телефону. 1 червня відбувся розіграш. І хоча глядачів зібралося небагато, більшість – тримала зв’язок по телефону. Їх цікавило: як він проходить, чи на справедливій основі?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час розіграшу на автозаправці «Олас»

06_2

Світлана Васильченко – одна з переможниць акції

Насправді умови для розіграшу були створені максимально прозорі. Усе відбувалося на очах тих, хто брав участь в акції. Спочатку було винесено спеціальну прозору опечатану і переповнену урну, до якої упродовж шести тижнів опускали чеки, що були своєрідними лотерейними білетами. Її на очах усіх присутніх розпечатали. З урни чеки висипали до більш місткого паперового ящика. Аби присутні переконалися, що розіграш проводиться справедливо, гласно і без підтасовок, самі учасники акції підходили до ящика із закритими очима, перемішували чеки рукою та вибирали один з кількох тисяч. Розіграш фіксувався на фотокамеру, а головне – усі дії його були очевидні.
Першим переможцем став Петро Чеботар, вигравши двадцять літрів 92-го бензину. Підприємця відразу було повідомлено, він прибув до «Оласу» і в подальшому брав участь у розіграші. Головний приз –200 літрів такої ж марки пального дістався Олегу Царенку, якому теж відразу зателефонували. Він у цей день якраз перебував в одному з сіл нашого району, але сказав: «Це для мене приємний сюрприз, і я за дві години заїду на «Олас».
Третій «приз» – 50 літрів 92-го – за умовами розіграшу дістався корюківчанці Світлані Васильченко. Її цього дня вдалося розшукати. Вона розповіла: «14 травня купувала бензин на автозаправці «Олас», залишила чек та свої координати для участі в акції. І ось такий приємний сюрприз!»
– Скажіть, чи потрібні подібні акції, яку організувала заправна станція «Олас»? – запитали ми у Світлани.
– З упевненістю скажу—так! З досвіду роботи у соціальній сфері поділюся цікавими спостереженнями—чим більше ти віддаєш, тим більше отримуєш. У нашому районі проводяться різноманітні розважальні та соціальні акції і програми при підтримці малого та середнього бізнесу. Хочеться й надалі відчувати підтримку зазначених структур, адже ми, українці, маємо славетне коріння великих меценатів і благодійників. І керівництву та робітникам заправної станції «Олас» я хочу щиро побажати фінансової стабільності, процвітання та вдячних клієнтів.
– До акції, яку проводила АЗС «Олас», інтерес власників автотехніки був високий, – говорить її директор Володимир Малиш. – У ній взяло участь понад дві тисячі осіб. У середньому щодня – 40-50 жителів Корюківщини та водіїв з сусідніх районів, що бували у нас проїздом. Були й такі азартні клієнти, котрі, дізнавшись про акцію, протягом тижня приїздили по три-чотири рази заправитися, і чеки кидали до спеціальної урни. Вони та їхні колеги висловлювалися: «У вас пальне справді якісне. У цьому ми переконалися, не раз заправлялися і далі приїздитимемо саме на «Олас».
На АЗС «Олас» завозять високоякісне пальне з Мозирського нафтопереробного заводу (Білорусь), про який на сьогоднішній день існують лише позитивні відгуки. Тут усі нафтопродукти підвищеної якості «Євро-5», підтвердженням чого слугують відповідні сертифікати якості, які, до речі, часто вимагають клієнти автозаправки.
Час від часу на АЗС «Олас» відбирали пальне та відправляли в Чернігів до лабораторії «Айстра», яка підтверджувала, що воно повністю відповідає стандартам «Євро-5» та вимогам технічного регламенту щодо автомобільних бензинів та дизельного пального. Автозаправна станція на вулиці Галини Костюк приваблює ще й тим, що тут можна придбати продукти харчування, випити кави та при необхідності купити оливи (моторні масла), склоомивачі та багато чого іншого. Одна з кращих у місті заправок працює цілодобово.

Залишити коментар