«Розкажи про корупціонера».

81678468_countfingerswallpaper1366x768

Дякуємо нашим першим читачам, які поділилися з газетою своїми історіями і думками стосовно цього ганебного явища. Тільки разом ми зможемо достукатися до совісті тих нахаб, які не соромляться брати «на лапу».

«А цукерки
я не п`ю…»

На предмет «Основи педагогічної майстерності» деякі мої одногрупники (хлопці) не ходили. А залік же складати треба. Пішли вони до викладача, щоб дізнатися, як їм бути. А він і каже: «Від того то у мене алергія, те – для здоров’я шкідливе, а цукерки я не п`ю…» Прогульники все зрозуміли і придбали пляшку хорошого коньяку. Після такого «подарунка» у «заліковках» кожного одразу ж з’явилися міцні «тройбани». Оце майстерність, педагогічна!

П’ятдесятка,
яка все вирішує
миттєво

Щоб вклеїти нове фото у паспорт, жінці з сільської місцевості у паспортному столі сусіднього району сказали приїхати ще раз, через декілька днів. «Та скільки ж там тієї роботи? – лише й встигла подумати. – Виходить, треба буде вибиратися зі своєї глибинки, знову планувати поїздку…». Проте їй підказали, як можна пришвидшити процес – 50 гривень, і паспорт з новенькою фотокарткою віддадуть одразу. Сплачувала не в касу.

Заплатив кому треба – і твоя дитина у дитсадку

Влаштувати дитину у садочок – проблема і у місті, і в сільській місцевості через брак місць! А тому мами пишуть заяви, тільки-но народиться їхній малюк, щоб років через три-чотири таки потрапити в омріяне дитяче царство. Родич (який сам працює у такому закладі одного невеличкого містечка західного регіону нашої країни) розповідав, що перший батьківський внесок у них складає 600 гривень (а було це, до речі, три роки тому, коли шість сотень були великими грошима для звичайного українця). Але, щоб ощасливити свого малюка раніше, мамам і татам треба заплатити стільки ж, але вже неофіційно і «тому, кому треба». На моє недовірливе і переконливе «у нас такого немає» (бо власні діти свого часу відвідували обидва корюківські садочки), він подивився на мене так, неначе я з Місяця прилетіла. Не повірив.

 Поділіться з газетою своєю історією

Пишіть і телефонуйте! (2-12-68. 2-12-02) Ми гарантуємо конфіденційність усім респондентам і дописувачам.  

Залишити коментар