Ряди «олімпійців» зростають!

Кого тільки не побачиш під час занять у Корюківському спортивному клубі “Олімп”! Тут і молодь, і діти, і пенсіонери – кожен знаходить собі вправи фізичної культури і види спорту до душі, для гартування тіла та тренування м’язів. Часто відбуваються й досить солідні за складом титулованих учасників змагання. Про одне таке серед останніх – кореспонденту районної газети розповів інструктор СК Віктор Мойсієнко.

Переможці тенісного турніру (зліва направо) – О. Олефіренко, Я. Приходько, А. Приходько

Суботнього дня у листопаді в “Олімпі” відбувся черговий турнір з настільного тенісу. Такі змагання проводяться вже традиційно, двічі на рік, починаючи з 2006-го. За цей час турнір набув справді високого рівня, бо у ньому беруть участь, можна сказати, професіонали – майстри спорту та інші титуловані спортсмени з різних міст нашої області.
Цього разу змагання відбувалось на призи торгової марки “Слов’янські шпалери” і було присвячене 15-річчю діяльності спортивного клубу. Сюди завітали спортсмени з міст Сновська і Бахмача, зокрема, була студентка Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного міста Києва, майстер спорту Ярослава Приходько, брали участь і наші любителі цього виду спорту. Тож турнір проходив у добрій емоційній напрузі! Досить звитяжна боротьба тривала між трьома найбільш умілими і наполегливими учасниками. І тільки за додатковими показниками вдалося визначити переваги призерів. Перше місце виборола Я.Приходько, друге і третє місця поділили між собою Андрій Приходько (батько Ярослави) зі Сновська та Олександр Олефіренко, лікар-онколог Корюківської центральної районної лікарні. Четверте місце зайняв Олександр Лепявко, працівник АТ “Слов’янські шпалери – КФТП”. Переможці отримали цінні призи, серед яких – туристичні намет і рюкзак, мангал. Не залишились без подарунків й інші учасники змагання.
Слід відзначити, що вагомий внесок у розвиток цього виду спорту, залучення нових учасників до корисних і цікавих занять – протягом тривалого часу, ряду років і навіть десятиліть зроблено братами Михайлом і Олегом Авраменками, Олександром Лепявком, Олексієм Бєляєвим та багатьма іншими місцевими ентузіастами. Ряди їхні нещодавно поповнив і кваліфікований тенісист-лікар. За погодженням з керівництвом фабрики-власниці клубу, на базі СК “Олімп” була створена секція настільного тенісу. На заняття сюди ходять діти молодшого шкільного віку, а О.Олефіренко тренує їх двічі на тиждень. Хлопці й дівчата займаються завзято! Тому є сподівання, що молоде покоління спортсменів посилить ряди аматорів здорового способу життя і корюківчани зростять гідну зміну майбутніх чемпіонів!

Залишити коментар