Рятувальники ДСНС продовжують проводити роз’яснювальні заходи серед любителів зимової риболовлі

У зв’язку із зниженням температурних показників на водоймах Чернігівщини утворився льодовий покров. Разом з тим, його товщина є досить небезпечною для прогулянок або зимової риболовлі і може нести загрозу для життя та здоров’я людей. Проте, громадяни ігнорують елементарні правила безпеки та виходять на тонку кригу. Так, 11 та 12 січня у райцентрах Куликівка та Борзна  під кригу озера Сільське і річки Борзенка провалились 17-ти та 11-річні підлітки. Лише завдяки оперативним діям особового складу підрозділів Управління юнаків було врятовано. А 14 січня в затоці річки Десна біля с. Жавинка Чернігівського району виявлено тіло мешканця с. Киїнка, 1951 року народження. Обставини загибелі чоловіка встановлюються.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щоб запобігти виникненню нещасних випадків на водоймах взимку, 18 січня фахівцями Корюківського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено профілактично-роз’яснювальний захід серед рибалок на нижній та верхній водоймах річки Бреч в м. Корюківка.

Рятувальники в ході спілкування нагадали громадянам правила безпечного перебування на льоду, наголосили на необхідності мати з собою засоби зв’язку й порятунку, а також тепло вдягатися аби уникнути обмороження та не допускати вживання спиртних напоїв, адже це уповільнює відчуття небезпеки. Крім того, фахівці ДСНС розповіли правила поведінки у разі провалу під кригу, а також надання невідкладної допомоги у критичній ситуації. Аби рибалки закріпили отримані знання, рятувальники вручили їм листівки з короткими інструкціями правил безпечного перебування на льоду.

Рятувальники вкотре застерігають громадян не виходити на тонку кригу та не наражати себе на небезпеку. Дотримуйтесь порад рятувальників та дбайте про свою та безпеку своїх дітей.

Т. в. о. начальника Корюківського РС

У ДСНС України у Чернігівські області   

М.С. Кобець  

Залишити коментар