Рятувальники пішли у поля

Тривають жнива. В умовах спекотної погоди навіть невеличка іскра може перетворити труд хліборобів на попіл! Тож головним завданням є не тільки зібрати, а й вберегти врожай від вогню.
31 липня фахівці Корюківського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області провели рейдові перевірки об’єктів агропромислового комплексу, під час яких особливу увагу звернули на забезпеченість зернозбиральної та задіяної на жнивах техніки первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками, наявність попереджувальних знаків про заборону куріння та використання відкритого вогню, а також забезпечення чергування протипожежних ланок. Провели із працівниками сільгосппідприємств протипожежні інструктажі та вручили листівки з короткими інструкціями щодо недопущення пожеж під час жнив та алгоритмом першочергових дій у разі виникнення пожежі.
Рятувальники нагадують, що у період збирання врожаю категорично забороняється: палити біля хлібних масивів; розкладати багаття на полях та поблизу них; спалювати стерню та післяжнивні рештки; полювати неподалік ланів; допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, не ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів. Дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.

Провідний інспектор Владислав Мацко з комбайнером ВСК ім. Горького

Залишити коментар