«Ритму» – 20 років!

Минулої суботи у Будинку культури м. Корюківки був аншлаг. Вдячний глядач прийшов привітати найвідоміший на теренах району і знаний далеко за його межами зразковий вокальний ансамбль «Ритм» з його 20 –м днем народження. І перш за все – його незмінного керівника, натхненного наставника не одного десятка співочих сердець – Людмилу Мартинову.

Винуватців свята – Оксану Метлу, Катерину Лагодну, Регіну Пилипенко, Аліну Коробко, Аделіну Лопачук, Анастасію Мірошник, Романа Кошового, Івана Кошового, Марію Мазко, Анастасію Рачек, Евеліну Мотчану запрошують на сцену. Дуже гарні дівчата і статні хлопці, більшість з них за кілька місяців перегорне найкращу сторінку свого життя – дитинство, і вирушить у самостійний дорогу. Лише троє з одинадцяти нинішніх «ритмівців» ще продовжуватимуть навчання, решта ж – постануть перед вибором: ким стати?
Вони прийшли до Людмили Олексіївни зовсім маленькими, невпевненими у собі дітлахами. Та спільна робота, дуже наполеглива і складна, зробила кожного справжньою особистістю. Чи продовжать музичну кар’єру – час покаже. Але того дня на сцені вони були неперевершеними зірками! В кожного зі своїх вихованців Л.Мартинова вклала частинку своєї душі. З усією професійною майстерністю допомагала розкритися дитячому таланту, підтримуючи усі починання і прагнення. У репертуарі ансамблю відображені різноманітні напрями музичного мистецтва, зокрема, й сучасні рок, поп – рок, джаз. А починалося все 1997 року, коли молода й талановита жінка, котра працювала у фабричному Будинку культури, захопила своєю ідеєю створити вокальний ансамбль, якого ще не було у Корюківці, 21 учасника. І пішло – поїхало. Якісні фонограми, оригінальне їх оформлення і подача, сучасний репертуар, все це наче магніт притягувало до гурту нових вихованців. Через кілька років склад оновився і «Ритм» мав уже дві групи: старшу і молодшу – 24 юних талантів. Згодом з’явилися інші дванадцять.
За 20 років виборено багато перемог. «Ритм» ставав неодноразовим переможцем пісенного фестивалю «Солов’їна родина”, що проводився у м.Городні, конкурсів – фестивалів: дитячої та юнацької творчості «Перлина» (м. Мена), молодих виконавців сучасної естрадної пісні «Осінній зорепад» у селищі Коропі та місті Корюківці. Згодом вийшли на всеукраїнський і навіть міждержавний рівні: брали участь у конкурсі виконавців естрадної пісні «Дружба» (м. Брянськ РФ), конкурсі – фестивалі «Різдвяні зорі» (Київ), благодійній акції «Чорнобильський шлях. Дорога життя» (м. Мінськ, Білорусь). Потім були всеукраїнський фестиваль сучасної і поп-музики «Червона рута» і всеукраїнське літературно – мистецьке свято «Седнівська осінь – 2016». А Другий всеукраїнський фестиваль – конкурс талантів «Феєрія зірок» приніс їм гран – при та сертифікат на 600 євро!
А скільки було незабутніх і, мабуть, найцінніших перемог – на рідній корюківській сцені! До сліз зворушливо дякували «ритмівці» своєму керівникові за стільки щасливих років спільної творчості. Полишивши свої невідкладні справи, злетілися з різних куточків України колишні учасники «Ритму». Найстарший з першого складу Олександр Сірий, який нині мешкає у столиці, пише і виконує авторські пісні, подарував корюківчанам дві – найулюбленіші. Порадував земляків гарною піснею і колишній учасник гурту Сергій Третяк.
Вітали цього дня ювілярів представники влади, громадськості, колеги. Дарували подарунки, раділи разом з ними і бажали ще вагоміших перемог і молодечого запалу! А Людмилі Мартиновій усі зичили невичерпної енергії на довгі – довгі роки!

Людмила Мартинова

Нинішні і колишні «ритмівці». Зліва направо у першому ряду: Сергій Трейтяк, Олександр Сірий, Іван Кошовий, Євгеній Пилипенко, Павло Трейтяк, у другому ряду: Оксана Орішко, Анна Гайова, Марина Охріменко, Анастасія Мірошник, Евеліна Мотчана, Анастасія Рачек, Катерина Лагодна, Марія Мазко, Аліна Коробко, Людмила Мартинова, Регіна Пилипенко, Аделіна Лопачук, Оксана Метла, Яна Тихоновська, Карина Пилипенко, Катерина Лепетайло.

Фото Остапенка Віталія

Залишити коментар