Що чекає в 2018 році представників Східного гороскопу?

Щур
Люди, народжені під цим знаком, перебуватимуть у центрі постійних конфліктів. Особливо це стосується жінок. На початку року можливі великі фінансові проблеми, здатні вибити вас з колії. Зірки застерігають від позик — не давайте грошей, бо не зможете повернути. Ближче до кінця осені деякі Щури закрутять службовий роман, наївно вважаючи, що він переросте в щось більше.
Бик
Представники цього знаку буквально упиратимуться всіма своїми невидимими “рогами”, адже господар року змусить їх підкорятися його законам. Тяжко доведеться тим, хто займає високі посади – Собака зломить важку вдачу таких людей, завдавши удару по самолюбству. Зірки рекомендують не брати близько до серця подібні випади долі і на час відкласти всі справи (поїхати на відпочинок, піти у відпустку). У кінці року можливе отримання великого фінансового прибутку.
Тигр
Тигри в 2018 році поводитимуться як справжні янголята, стримуючи свій запал і гонор. Але так триватиме недовго – вже з приходом весни вони покажуть свій справжній характер хижака. Дехто наважиться відкрити свою справу або вкласти гроші, і такий ризик буде виправданий. Осінь, ймовірно, принесе погіршення здоров’я, тож не завадять профілактичні процедури.
Кролик
Якщо в минулому році Кролики старанно працювали, то в цьому можуть дозволити собі розслабитися і не гнатися за “морквиною”. Представників цього знаку чекає повна фінансова стабільність, взаєморозуміння з колегами, повага начальства. Та й друга половинка обдарує всепоглинаючою любов’ю і теплом.
Єдине, на що слід звернути увагу в 2018 році — здоров’я. Воно може серйозно похитнутися навіть після звичайної застуди. Зірки віщують проблеми зі шлунком та статевими органами.
Дракон
Не можна сказати, що всі бурхливі події, які очікують Драконів, будуть пофарбовані в яскраві тони. Багато неприємностей станеться у родині. Може “підставити підніжку” близька людина. Натомість фінансовий бік справ – порадує. На роботі ймовірне підвищення, а власна справа принесе непоганий річний прибуток. Вкінці року на Драконів чекає зустріч з людиною, яка кардинально змінить їх життя на краще.
Змія
Людям цього знаку необхідно бути насторожі: господар року вирішить з ними пограти. З одного боку подарує грошове благополуччя і кар’єрне зростання, з іншого – забере спокій і взаєморозуміння у сім’ї. Можуть виникнути проблеми з протилежною статтю, але до кінця року ситуація зміниться і багато хто зможе, нарешті, знайти спокій у сім’ї. Здоров’я не підводитиме, проте профілактика не завадить.
Кінь
У 2018 році Коні відкриють у собі масу нових талантів. Увесь рік вони перебуватимуть в ейфорії: від пригод, приємних знайомств, нових проектів та інших інтригуючих подій. Влітку Коні можуть затіяти капітальний ремонт, який згуртує всю сім’ю і покаже, хто на що здатний. Восени бажано відправитися в подорож всією сім’єю.
Коза
На початку року Коза не буде помічати проблем, її поведінка вражатиме безрозсудністю, адже вона закохається. Не обов’язково в когось іншого, це може бути чоловік/дружина, але почуття розбурхаються по-новому. На роботі очікуються цікаві проекти і завдання, які здатні принести гарний прибуток, який бажано не витрачати відразу, бо в середині року, можливо, почнуться фінансові труднощі.
Мавпа
Щоб не стати банкрутом, жваві і ризиковані Мавпи повинні стримати свій запал і не потурати своїм бажанням. Собака любить сімейних людей, тому Мавпі необхідно більше часу проводити в колі сім’ї. Астрологи передбачають нове небезпечне (у фінансовому плані) кохання. Тому варто уникати необдуманих ризиків.
Півень
Увесь 2018 рік Півень проведе в роботі, але це не засмутить його, адже за свою працю він отримає неочікуваний прибуток. Звичайно, чимось доведеться жертвувати, скоріш за все, Півні вирішать менше часу проводити з сім’єю. Благо, що їх оточують розуміючі люди, які завжди підтримають і допоможуть. В середині року краще на деякий час відійти від справ і вирушити до моря.
Собака
Собаки почуватимуться впевнено і спокійно. Всі їхні починання увінчаються успіхом і принесуть бажані плоди. На самому початку року, можливо, вони потраплять у тенети кохання, їм закрутять голову і на час “викинуть” з реальності. Дехто візьметься за облаштування свого житла (масштабний ремонт або будівництво). Така справа потребуватиме грошових вливань, але родина не залишиться осторонь і надасть посильну допомогу. Кінець року Собака присвятить сім’ї, занурившись у приємну домашню атмосферу.
Свиня
Цьому знаку необхідно розкласти все “по поличках”: кожне бажання ретельно обдумати і вирішити, чи так воно важливо для Свині. На початку весни можливе отримання прибутку, який піде на придбання нерухомості або цінних речей для дому. У середині літа неодружені Свині нарешті знайдуть другу половинку і будуть з нею ще довго йти по життю рука об руку. Одружені пари повинні припинити сварки, вирішити накопичені сімейні проблеми і почати все з нового аркуша.

Залишити коментар