Щоб було весело біля ялинки!

Газета запитала: що потрібно організувати біля ялинки у центрі міста, аби корюківчанам і гостям було цікаво та комфортно у новорічну ніч?

Леонід Давидов, заступник головлікаря Корюківської ЦРЛ:
– До ялинки у центр Корюківки зазвичай збираються люди, щоб зустрітися зі своїми товаришами, знайомими, переглянути святковий концерт та відзначити прихід Нового року. І я вважаю, що неподалік мають бути столики, працювати торгові точки хоча б до 22 години. Не заради пиятики – а як продовження багаторічних традицій.
Надія Халіман, 37 років:
– Не раз чула, що варто б запровадити чи відродити продаж дерунів та млинців біля ялинки – тепленьких, свіжих. Раніше ними торгували, і люди були задоволені.
Світлана Стельмах,
46 років:
– Хотілося, щоб біля ялинки було яскраве освітлення, а не темнота, як у минулі роки. Моя дочка Анастасія тимчасово проживає у невеликому місті в Польщі. Там уже за чотири тижні до головного свята – на будинках у формі новорічної ялинки світяться неонові зображення. Повсюди відчувається свято, присилала й мені відеозображення. У нашому місті теж можна щось схоже запровадити. І торгівля нехай щось новеньке запропонує – гаряченьке і смачне!
Оксана Біла, 33 роки:
– Біля ялинки повинні бути чай, кава, щоб можна ними було погрітися, а не тільки торгувати спиртними напоями. Не завадило б якось оригінально прикрасити площу.

Залишити коментар