Щоб свята пройшли спокійно

Напередодні травневих свят начальник УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін та його заступник Роман Пицків дали прес – конференцію журналістам про заходи із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян під час травневих свят і відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Едуард Альохін нагадав журналістам, що Чернігівщина – область прикордонна, тому міліція має бути готова до реагування на будь – які ексцеси, аби ці події не стали пропагандистською картинкою для російських телеканалів. Громадяни мають з розумінням поставитися до законних вимог міліції, особливо коли правоохоронці попросять когось пред’явити документи. Це ж стосується і тимчасових обмежень на рух транспорту певними ділянками. На травневі свята буде задіяна максимальна кількість особового складу міліції. Впроваджуватимуться й деякі новації в роботі правоохоронців. Так, в області діятимуть десять мобільних блокпостів у складі працівників ДАІ, бійців батальйону «Чернігів» та нацгвардійців. Їх мета – взяти під контроль всі в’їзди в область та вибірково перевіряти транспорт на важливих транспортних артеріях. Зокрема, це дороги біля кордону з Росією.
Підсумовуючи зустріч, начальник УМВС в області Едуард Альохін закликав громадян бути пильними і не забувати, що в країні досить високий рівень терористичної загрози. Він попросив громадян звертати увагу на підозрілі пакунки й сумки і обов’язково повідомляти про них працівників міліції. Ні в якому разі не чіпати такі предмети і не намагатися їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки фахівці вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців необхідно зробити усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Особливо це важливо в місцях значного скупчення людей.

Цілодобово діють телефони «гарячої лінії» чергової частини УМВС України в Чернігівській області 619-102 та спеціальної лінії міліції «102».

Залишити коментар