Семенівського автобуса немає, але є дві маршрутки

З 2 березня перестав ходити автобус з Чернігова до Семенівки через Корюківку, Охрамієвичі і Білошицьку Слободу. Люди почали скаржилися у різні районні інстанції.

У райдержадміністрації відразу відреагували. Начальник відділу економіки, торгівлі і розвитку інфраструктури Олена Янченко кілька разів телефонувала до обласного управління транспорту, де її завірили, що автобус, який належить ДП «Техавтосервіс», відновить рух 19 березня. Але цього числа він до Корюківки не прийшов. Потім пообіцяли, що автосполучення з Семенівкою точно відновлять за кілька днів. «Коли наші працівники зателефонували до підприємства «Техавтосервіс», – каже диспетчер автостанції Корюківка Любов Пилипенко, – то нам повідомили, що автобус на ремонті». За словами цієї працівниці, багато скарг надходило від людей, що немає автобуса, який курсував до Семенівки через Охрамієвичі, Перелюб, Білошицьку Слободу. Просили запустити його знову.
Хоча люди вищеназваних сіл не обділені увагою у перевезенні. Майже два місяці тому у перелюбському напрямку з Чернігова через Корюківку почали ходити дві маршрутки. Одна з них забирає пасажирів уранці у Шишківці, Прибині, Перелюбі та Охрамієвичах. Ці ж села не оминає друга маршрутка, яка заходить до Білошицької Слободи та кількох населених пунктів Семенівського району. І теж дуже рано їх везе до Корюківки та Чернігова. Про години прибуття до населених пунктів маршруток жителі сіл знають. Хоча на водіїв селяни інколи скаржились. Наприклад, до редакції телефонувало троє людей, мовляв, їх не забрали на перелюбській дорозі 17 березня. А де саме, на якому автошляху – не повідомили, як і самі не назвалися. А цього числа, незважаючи на те, що падав сніг і переметало дороги, маршрутка до Перелюба прийшла. Водій телефонував до Прибині і Шишківки, питав, чи є пасажири. Їх там не було. Він розвернувся і поїхав на Корюківку, підбираючи по дорозі пасажирів, які були йому дуже вдячні, що в таку негоду не зійшов з маршруту…

Залишити коментар