Шкільна «тоне» – допоможіть!

Телефонний дзвінок з міської окраїни покликав у район Милейок. Дзвонили мешканці вулиці Шкільної: «Приїздіть, подивіться, яка у нас дорога! Ями, наповнені водою, не пройти – не проїхати. І не обійти… А якщо нещастя? Швидка допомога не добереться до нас.

Редакційний автомобіль жителі вулиці чекали на трасі, яка теж вже давно потребує ремонту, особливо біля ферми сільгосппідприємства. Йдемо далі пішки, не по дорозі – вона від дощу просто розлізлася, а по полю. Відрізаними від цивілізації виявилося 17 дворів, у яких мешкає 38 людей, серед яких дев’ятеро дітей. Про такі блага цивілізації, як водогін і природний газ, вони й не мріють, а ось освітлення і нормальну дорогу – чекають. Принаймні, людям це обіцяли. Зрештою, за горе – шлях влітку міська влада взялась: трохи підсипали піском, розрівняли грейдером. Але ями як були, так і лишилися, бо ґрунту малувато завезли, а місцевість болотиста, «проковтнула» миттєво. Люди там живуть прості, не розбалувані, вони вміють чекати. Але через газету просять владу звернути увагу на їхню дорогу, бо це невідкладна справа…

2 коментарів

  1. Леонід говорить:

    Доброго дня. Хочу звернути увагу на те, що ця проблема стосується не тільки району Мілейок а всього міста. Рівень грунтових вод на рівні з землею. Затоплюються городи, звалища, вбиральні. Якщо не було б централізованого водопостачання вже б було лихо, адже колодязі вже отруєні. Звичайно всі скажуть, що ми завжди так жили. І нічого тут такого страшного жити по вуха в багнюці, тим більше що в багатоповерхівки цього не відчувають. Дороги це дуже добре. Але ж можна поглибити канави, повідкривати шлюзи. Зробити хоч які не будь меліоративні дії. На це піде не так багато коштів, як на дороги та дуже допоможе людям Корюківки.

  2. Дмитро говорить:

    Рівень грунтових вод також залежить від рівня води в центральних ставках міста. На всіх є можливість скинути води, шлюз на платині, шлюз на фабриці, на ставку по вул. Бульварній. Звичайно це повністю не знімне проблему але значно її полегшить. Залишилось знайти особу яка за цім буде слідкувати, рішення за міською радою це її господарство.

Залишити коментар