Штурмував двері банку «Аваль»

«Він і сам не знає, навіщо дерся вночі до приміщення банку, – розповідає Олександр Тищенко, інспектор по з`язках Корюківського райвідділу міліції, – зараз знаходиться у відділі, до недільного ранку ніяк до тями не міг прийти від такої кількості випитого спиртного. Нічогісінько не пам`ятає.»
Але покарання таки чекає тридцятисемирічного корюківчанина, який о першій годині ночі 25 квітня виламав пластикові двері відділення банку «Аваль», що по вулиці Шевченка, і намагався виламати ще й другі двері, дерев`яні. Вони, на щастя, не піддалися п`яному «герою». Коли спрацювала сигналізація, до офісу банку приїхали правоохоронці, які і «прийняли» «невміняємого» чоловіка. Коли, отверезівши на ранок, він давав покази, то пригадав лише, як з другом розпивали спиртне, а потім він пішов до сестри у гості. Вона, до речі, мешкає у п`ятиповерхівці, де на першому поверсі розташоване приміщення банку. Хто «підказав» йому «завітати» до банку, чоловік не знає, як і не пригадує взагалі всього, що відбувалося з ним тієї ночі. За словами правоохоронців, корюківчанин не мав ознак дії наркотичної речовини – просто був дуже п`яним. До цього випадку вже мав інциденти з правоохоронними органами.
За рішенням суду, скоріш за все, корюківського «супермена», який крушив одні двері за другими, чекає невеличкий штраф, у розмірі 51 гривні. А ось як урегульовуватиме питання з банком щодо компенсації поламаних вхідних дверей, питання відкрите.

Під Корюківкою
перекинулася автівка

27 квітня, у другій половині дня, за кілометр від Корюківки у напрямку Холмів перекинулася «Деу Нубіра», за кермом якої була 31-річна корюківчанка. Повертаючись із Холмів, жінка, не вибравши безпечної швидкості, не впоралася з керуванням. У результаті автівка злетіла з дороги і перекинулася. Її дуже сильно понівечило. На щастя, ДТП обійшлася без летального результату. Водія доставили у лікарню.

Залишити коментар