Сміттєзвалище біля стадіону

Перед стадіоном «Паперовик» від вулиці Червонохутірської – великий лужок, де завжди чистота і порядок. Цю територію прибирають працівники найбільшого спортивного об’єкта району, Хоча їх – лічені особи. Турбуються про стадіон – щоденно прибирають, скошують травичку, наводять лад… І взагалі, «Паперовик» в області не один раз визнавався найкращим за усіма вимогами. Так оцінювали обласні тренери, директори стадіонів, спортсмени. І тепер він тримає високу марку. Тільки зовсім інша картина за сотню метрів.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Саме тут років п’ятнадцять тому було зведено каркас з покрівлею фізкультурно-оздоровчого комплексу. Територія не обгороджена парканом і тому, мабуть, безсовісні жителі з вулиці Червонохутірської та інших ближніх прилеглих несуть сюди всілякий непотріб, використані пластикові пляшки, кидають їх у різних місцях. Майже з кожним днем і тижнем непотребу збільшується. « Я особисто помітив ті смітники, – говорить директор стадіону «Паперовик» Володимир Бондаренко. – І торік кілька разів прибирав, хоча не зобов’язаний це робити. Але непотріб , видно, приносили то дуже рано уранці, то вночі. І знову його збільшувалося». Інші працівники стадіону сказали, що, можливо, уже час запровадити у нас екологічну міліцію, яка б виявляла природогубів, які забруднюють довкілля. Вони ж розповіли, що за стадіоном виріс свого роду березово-вільховий парк. І сюди, схоже, з вулиці Спортивної та прилеглих провулків несуть непотріб, викидають його у різних місцях парку. Є тут і маленький ставочок, де полюбляють ловити рибу відпочиваючі. На вогнищі готують гарячі страви, розпивають напої, а пляшки і паперова тара летять до підніжжя дерев. Утворилося маленьке звалище.

Коли любиш природу, навчися прибирати, а ще краще – не смітити. Це просте правило, якого повин­на дотримуватися кожна людина.

Залишити коментар