Смугастий равлик на канікулах

– Богданчику, ти поглянь, он Смугастий Равлик. Він, напевно, кудись поспішає, – мовила дівчинка.
– Так, Варварочко! Він уже вкотре гостював у Корюківці на дитячому фестивалі і, мабуть, трохи затримався, – сказав хлопець.
Равлик почув дітей та зупинився.88_4 88_388_288_1

– Перепочину біля вас, дітки, – проказав людською мовою Равлик. І Богданчик, і Варварка зачудовано переглянулися, спрямувавши свої погляди на дивовижне створіннячко. – Ви правильно підмітили, я той самий Смугастий Равлик. Народився майже чотири роки тому завдяки зусиллям дядька Володі (Володимира Онищука) та очолюваної ним громадської організації «Альтернатива». Вони славні не тільки фестивалем «Смугастий Равлик», а ще й безліччю добрих справ у місті та районі.
У парку біля міськради до розваг долучилася Корюківська районна бібліотека для дітей. Разом з малечою працівники поставили лялькову виставу «Будь чуйним і дбайливим» – про те, як важливо бути уважним до ближнього, дбати та любити одне одного. А ще до Корюківки вже не вперше завітала тьотя Таня з Ніжина (Тетяна Винник) – українська письменниця, редактор всеукраїнського журналу «Крилаті». Цьому дитячому виданню більше п’ятдесяти років. Його, до речі, можна передплатити. Багато діточок його отримали безкоштовно. А тьотя Олена (Олена Козік) зі своєю донькою Надійкою провели майстер-клас з пошиття сердечок для воїнів АТО, що боронять нашу державу від агресора на сході України.
За помірні ціни можна було придбати книжечки для малечі й дорослих. Цьогорічне свято не обійшлося без традиційних мильних бульбашок. Більш спокійні змогли насолодитися настільною грою «Актівіті», а непосидючі – ловили м’яча за допомогою парашутів. Дітки самі розфарбовували кольоровим піском малюнки. У вечірній час, коли сонечко заховалося за будинки, діти переглянули цікавий мультфільм «Пригоди Котигорошка». Було дуже весело: і малеча, й дорослі добряче притомилися.
Богданчик і Варварочка ще раз поглянули на Равлика й ручками провели по смугастій спинці. Він посміхнувся й проказав: «Мушу попрощатися з вами, любі дітки, до наступного року. Сподіваюся, ви будете дуже слухняними».

Віктор ТАТАРИН / Фото автора

Залишити коментар