„sookee” – точнiше не скажеш!

DSC_0872_новый размер
Сміттєбаковий шлагбаум

Уранці сьомого жовтня дорога на Червонохуторській була перекрита трьома сріблястими сміттєвими баками, по самісінькі вінця наповненими відходами людської життєдіяльності. „О восьмій ранку три баки були на дорозі, а четвертий поодаль, – розповідає продавчиня магазину, – невдовзі комунальна служба ЖЕКу поставила їх на місце”.
Треба сказати, що жителі цієї вулиці незадоволені тим, що „спритники” на автівках звозять сюди сміття з п`ятиповерхівок та ближніх вулиць. Проте, останній трюк нахаб, ще більше не до душі місцевим. Хто ж і з якою метою доклав зусиль і витягнув сміттєбаки на перехрестя біля магазину на плотині? Думається, не у „світлій” голові зародилася така маячнина ідея. І „Чудо” вже давно минуло, мабуть, „чудили” люди з певним діагнозом…

Голому – не смішно!

„Погуляли” некультурні люди і на центральному пляжі міста. У результаті-зламані лавка і роздягальня. У когось свербіли руки чи ноги, бо один корюківчанин розповів, що, проїжджаючи на автівці, бачив, як хлопці сміялися і, стрибаючи, гамселили ногами у стінку роздягальні. Явно, що не думали тоді хлопці ні про тих, хто схоче відпочити влітку біля річки, ні про місцевих „моржів”, які користуються роздягальнею навіть холодної пори року. От якби тих „ніндзь” змусити перевдягнутися у роздягальні без стіни. Чи смішно було б їм?

Автограф розповість про людину

Багатостраждальний туалет за автостанцією. Скільки на нього скаржилися, скільки чекали, що він не лякатиме своїм виглядом гостей міста. Його таки побудували: охайний, біленький, словом – гідний! І ось – знову, так сказати – „відзначилися ” – хтось поламав огорожу. Щось, схоже, не „вийшло” у туалеті у тих, хто тужився, аби розбити кам’яний паркан? Ще й автограф свій залишив: „sookee” – написав. Жаль, своєї адреси чи телефону не вказав. А от із автографом поцілив на всі сто, так і хочеться сказати про побачене – „sookee”, і все тут!

P.S. Усім „діячам” подібного хотілося б поставити одне питання: „Невже вам подобається жити у свинарнику? Бо якби за вами все не лагодили, то наше місто у нього і перетворилося б.

DSC_0867_новый размер

DSC_0870_новый размер

фото автора

3 коментарів

  1. Евгений говорить:

    От гады, сепаратюги походу

  2. вуж говорить:

    А може то Пут*н?

  3. Евгений говорить:

    Калифорния так и блещит своей молодёжю. А что им делать , в городе одни ганделыки, хоть волком вой вот они и воют

Залишити коментар