Соснівка в епіцентрі подій: дві пригоди – троє постраждалих

ДТП

За два тижні до Нового року приблизно за кілометр від Соснівки на дорозі Кюрюківка – Сновськ в обідній час сталася дорожня пригода. Вантажний автомобіль їхав з боку Сновська, з сусіднього району перевозив дрова на Корюківську ТЕС. Цього дня і в попередні пройшли дощі. Тож чи дорога була слизька, чи водій перевищив швидкість (досі не відомо) – машина перекинулася та опинилася за узбіччям у глибоченькому яру. Водій не постраждав, а пасажира, 23-річного Ярослава, притисло. Відразу біля місця пригоди зупинилося кілька автомашин. Водії витягнули постраждалого. Було видно, що він травмований.
О 14 годині до екстреної допомоги надійшов виклик. За дев’ять хвилин медики були на місці пригоди. «Постраждалий лежав неподалік автомобіля, – каже фельдшер невідкладних станів медицини катастроф Корюківського відділу Вікторія Фролова. – Навколо постала жахлива картина: біля автомобіля великі плями пального, яке аж забивало дихання. Схоже, пошкодило бензобак. Але на це ми зі своєю напарницею Іриною Лось не звертали увагу. Відразу ж провели протишокову терапію, зробивши відповідні уколи знеболюючих препаратів. У Ярослава були переломи тазу. Його помістили в автомобіль, підключили систему внутрішньовенного вливання кровозамінників. А невдовзі доставили до приймального відділення Корюківської центральної районної лікарні, де на місці уже чекав травматолог Григорій Кравченко».

Фото надане рятувальниками

Цього ж дня, але часом трохи пізніше до пожежної частини Корюківки теж надійшло повідомлення, що на трасі Корюківка – Сновськ сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля ІФА. Машина нібито заїхала у кювет і перекинулася. На місце пригоди виїжджав автомобіль спецпризначення, який має хороше обладнання та електроінструмент для оперативних рятувальних робіт. На час прибуття до місця події там уже працювали працівники екстреної допомоги. Отож рятувальники тільки допомогли перенести постраждалого до карети «швидкої». Їх інструменти та професійна підтримка цього разу не знадобилися, розповів начальник державної пожежної частини Віталій Омеляненко.
Взагалі у грудні Соснівка та її ближні дороги перебували в епіцентрі гірких подій. Дещо раніше там сталася ще одна пригода. Жінки з двох родин винайняли легковий автомобіль і зі Сновська їхали перевіритися на УЗД до Корюківської ЦРЛ. Дорога була не слизькою, але автомобіль понесло. Кілька разів перевернувся. Водій не постраждав. Троє жінок з Соснівки до Корюківки добиралися попутним транспортом. У кожної з них у лікарні виявили забійні рани. Двох госпіталізували, а одна відмовилася від стаціонарного лікування. Отож водії у цей зимовий період повинні бути дуже уважними за кермом. Не допускати перевищення швидкості. А ще – перед кожною поїздкою старанно готувати автомобіль. І це буде своєрідною гарантією, що ви не потрапите до непередбачених ситуацій.

Залишити коментар