Спадщину оформив – а сам помер

Двадцять другого січня близько 13 години 15 хвилин біля будівлі Державної нотаріальної контори у Корюківці раптово помер Віктор Чех. Чоловік проживав у Новоселівці – передмісті Чернігова.
Цього дня він прибув до корюківської нотаріальної контори, щоб оформити спадщину від своєї матері. Людей було порівняно небагато. До приміщення потрапив за чергою, у зручний для нього час. Ніякої тисняви у цей день не помічалося. Віктор подав необхідні документи. Працівники нотаріальної контори згадують, що В.Чех під час оформлення спадщини був веселий, жартував. А тільки вийшов з державної установи, зовні змінився — мав уже вигляд нездорової людини. Викликали «швидку допомогу», яка приїхала оперативно. Проте, медики нічим не змогли допомогти – констатували смерть.
Невдовзі було проведено розтин, медекспертом встановлено причину смерті—гостра серцево-судинна недостатність, ішемічна хвороба серця. Напевне, Віктор і раніше мав проблеми з серцем, та до лікарні не навідувався. Нібито у його житті були інші проблеми , які першочергово потрібно було розв’язувати. За словами доньки, Ірини Лавретєвої, уродженки Жуклі, батько в останній період скаржився на біль у серці, однак про лікування не думав. Було йому 57 років, вік не пенсійний. На місці пригоди, під час огляду померлого, при ньому було виявлено кілька тисяч гривень, які уже повернуті доньці.

Залишити коментар