«Спасибі, що живі!»

Такими словами, оплесками і квітами зустрічав нещодавно своїх демобілізованих колег колектив Корюківської центральної районної лікарні. Після року служби додому повернулися лікарі: інфекціоніст Олексій Булітко і хірург Сергій Милейко.

Аби привітати з поверненням своїх колег, зійшлося стільки медпрацівників, що в актовому залі не залишилося й вільного місця! Слова вдячності на їхню адресу лунали з вуст головного лікаря ЦРЛ Сергія Пивовара та голови профкому медпрацівників Віктора Шумського. Аби процес реабілітації на мирній землі минув найшвидше, до численних побажань обом лікарям видали невеличку «профкомівську» матеріальну допомогу – по 1 тис. грн.

Слово взяли і С. Милейко та О. Булітко. Коротенько розповіли, що проходили службу у Першій танковій бригаді, в медроті. Протягом року виконували свій громадянський і професійний обов’язок, рятуючи людські життя у ході воєнного конфлікту на сході України… Промовчали хіба що про те, що насправді цей рік для них був дуже довгим і надзвичайно складним. Як і для їхніх родин, які з молитвою, любов’ю і вірою чекали на них вдома. Сім’ї демобілізованих теж були присутні на зустрічі, адже саме для них цей день – найочікуваніше свято.
Від імені інфекційного та хірургічного відділень добрим словом підтримали своїх колег лікар-інфекціоніст Клавдія Вощинська та хірург Олександр Матарикін. Молодих спеціалістів з нетерпінням чекають у їхніх відділеннях, сподіваючись, що біль війни, який вони так ретельно ховають у глибині своїх очей, незабаром минеться. Адже проклята матерями війна повинна відступити перед миром, про який моляться мільйони.

DSC_0003

Сім`ї Милейків (зліва) та Булітків

DSC_0002 DSC_0001

Залишити коментар