Спогади теплого літа

Як швидко закінчилося літо. Час шкільних канікул, оздоровлення і відпочинку. Приємні спогади зігріватимуть дитячі серця під час усього навчального року та надихатимуть у навчанні.

Знаю, що батьки докладають максимум зусиль для організації цікавого відпочинку для своїх дітей. Це наш обов’язок, але не все, на жаль, від нас залежить. Дуже приємно, що не стоять осторонь районна бібліотека, історичний музей. Цікаву лекцію про видатних людей України підготувала завідувачка дитячої районної бібліотеки Людмила Болотна. А майстер – класи, проведені працівниками дитячої бібліотеки з виготовлення паперових квітів, ваз для квітів, метеликів, картини-газети з вирізок, зробили дитячий відпочинок надзвичайно пам’ятним. Дитяча фантазія полинула у справжню долину казок.
І каєзнавчий музей не перший раз проводить для дітей майстер – класи. І нині, напередодні Дня незалежності, дітвора під керівництвом відомих майстрів нашого краю створювала оригінальні вироби на патріотичну тематику. Запрошувались майстрині й з Чернігова та Холмів. Діти готували вироби з тіста, розмальовували пряники, виготовляли листівки, прикраси для волосся. До речі, одну з них моя донечка з гордістю одягла на День незалежності, бо вона так пасує до кольорів цього свята.
Я хочу щиро подякувати працівникам районної дитячої бібліотеки та її завідувачці Л.Болотній, а також історичного музею на чолі з директором Л.Бабич за цікаві заходи для дітей Корюківки під час шкільних канікул.

Ірина ВАЦЕБА,
мама четверокласниці
першої школи

Залишити коментар