Справи базарні

 000 торгівля

Торгівля продуктами харчування на щоденному ринку ризикує опинитися під забороною

Якщо власники щоденного ринку не приведуть до ладу лабораторію, на ринку не можна буде торгувати продуктами, які підлягають перевірці.

Проблеми лабораторії щоденного ринку є головним болем державної інспекції ветмедицини не один рік. Приміщення повинно мати кілька кімнат: зали для риби, для м`яса, бути забезпеченим проточною водою, опаленням і т. ін. Лабораторія ж Корюківського щоденного ринку працює, можна сказати, у мікроумовах – зала лише одна, робочі приміщення маленькі. Але все це дозволяло якось існувати. Шлагбаумом, який сьогодні може зупинити роботу цієї інстанції, а згодом і накласти заборону на торгівлю рядом продуктів харчування на території щоденного ринку, стало опалення. «Згідно з положенням про лабораторії, температура у приміщенні повинна бути не менше 18 градусів за Цельсієм. На сьогодні у приміщеннях – нуль! – говорить головний державний інспектор ветмедицини Олександр Ващенко.
За його словами, саме це питання стало актуальним у позаминулому році, коли через незадовільну оплату послуг за теплопостачання, приміщення було «відрізано» від «фабричної труби». Керівництво ринку вирішило цю проблему завдяки сучасним технологіям, придбавши обігрівач УФО. Однак, у цьому році обігрівати приміщення лабораторії немає чим. «Якщо порушення не буде ліквідовано протягом десятьох днів після припису служби ветмедицини, – говорить Олександр Іванович, – торгівля рядом продуктів харчування на щоденному ринку буде під забороною. У цьому списку навіть фуражне зерно».
Яких заходів збирається вжити керівництво щоденного ринку, поцікавилися у одного з співвласників ТОВ «ТОРГ СВ» Сергія Коломійця.
– Лабораторія функціонує, як і раніше, – говорить Сергій Володимирович, – приміщення опалюється калорифером, дівчата працюють у належних умовах…

Залишити коментар