Стан дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Корюківським відділом Менської місцевої прокуратури продовжується активне використання визначених антикорупційним законодавством України повноважень спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Втілення відповідних повноважень спрямоване на виявлення фактів корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, процесуальне забезпечення невідворотності покарання винних осіб, поновлення порушених інтересів держави, відшкодування збитків, завданих корупційними правопорушеннями, виявлення і усунення причин та умов, що сприяли їх вчиненню.

Так, у поточному році у зв’язку із встановленими порушеннями вимог антикорупційного законодавства, відділом підготовлено та внесено у порядку  ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» 2 подання щодо усунення порушень норм антикорупційного законодавства, причин та умов, що сприяли їх вчиненню.

Крім того, за виявленими фактами можливого вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відділом скеровано до УЗЕ в Чернігівській області ДЗЕ НПУ 3 матеріали, за якими складено 1 протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, 2 матеріали перебувають на вивченні.

Робота на даному напрямку триває.

Корюківський відділ

Менської місцевої прокуратури

 

Коментарі закриті.