Стежками літа

«Ура! Канікули!»- радіють діти та батьки. А для педагогів це надзвичайно відповідальний період: майже увесь колектив навчального закладу був задіяний у роботі пришкільного табору, де відпочивало 170 дітей.
Тематична відпочинкова зміна у «Струмочку» називалась «Стежками літа». Таборувальники не лише розважались, а й граючи – навчались. Наша школа єдина у місті, де діти вивчають дві іноземні мови: англійську й німецьку. У пришкільному таборі працювала літня мовна школа для учнів 2-6 класів. Вихованці застосовували набуті знання під час рольових ігор, інсценізацій казок, розучування віршів, пісень. Щодня прокладали нові стежини не лише рідним містом, а й за його межами. Під час табірної зміни, окрім пішохідних мандрівок, відбулося десять автобусних екскурсій.
Наші школярі відвідали музеї О.Довженка та краєзнавчий у селищі Сосниці, у обласному центрі побували на виставі у Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка, а в парку Чернігівський Вал (Дитинець) оглянули унікальну виставку «Корони світу». Традиційно навідалися у Менський зоопарк, після чого захоплено розповідали про поповнення у родині мавпочок. Дітвора здружилася, призвичаїлась до активного відпочинку, отримала багато незабутніх вражень.

Ольга МАКАРЕНКО,
директор пришкільного табору “Струмочок” Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Коментарі закриті.