Суд виніс вирок

сбу

На Чернігівщині суд виніс вирок працівнику інституту археології НАН України, який вимагав
та одержав хабара

Набув законної сили вирок Деснянського районного суду м. Чернігова у кримінальному провадженні стосовно працівника інституту археології НАН України, який підозрювався у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
У жовтні 2013 року співробітники Управління СБ України в Чернігівській області затримали працівника державної установи «на гарячому» під час одержання ним у робочому кабінеті 50 тисяч гривень. Гроші службовець вимагав від підприємця за зниження вартості робіт з археологічного дослідження земельної ділянки, яка розташована в археологічній зоні Ніжина, а також за оформлення відповідних дозвільних документів на цю ділянку.
Суд визнав зловмисника винним згідно з ч.3 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.

На Чернігівщині ліквідований міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 30 мільйонів гривень

Співробітники Головного управління Міндоходів у Чернігівській області прикрили роботу великого міжрегіонального конвертаційного центру, до складу якого входили 14 фіктивних підприємств.

Встановлено, що «фіктивники» на території Києва надавали послуги з незаконного формування податкового кредиту з ПДВ та переведення безготівкових коштів у готівку для суб’єктів господарювання Чернігівської, Дніпропетровської, Київської та деяких інших областей України.
За час активної діяльності конверт-центру, протягом 2013-2014 років, злочинцями було проконвертовано 30 млн. грн., унаслідок чого, за попередніми оцінками фахівців, державі було завдано збитків у розмірі понад 5 мільйонів гривень.
Під час проведення обшуків оперативники вилучили комп’ютерну техніку, чорнові записи, печатки фіктивних підприємств, готівку в національній та іноземній валюті на суму більше 2 млн.грн.
Відносно підприємств реального сектору економіки, які скористалися незаконними послугами, розпочато проведення слідчих дій з метою їх притягнення до кримінальної відповідальності.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області.

В Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області цілодобово працює «телефон довіри» – (0462) 676-208, за яким жителі Чернігівщини можуть повідомити інформацію щодо загроз державній безпеці, загроз терористичного характеру, про факти перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності. Інформація, що надійде, обов’язково буде перевірена.
Особисті звернення від громадян з вищезазначених та інших питань, які входять до компетенції Служби безпеки України, приймаються в Управлінні СБ України в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 28.

Залишити коментар