Святковий турнір для корюківських шахістів видався вдалим

Кубок переможця у Олега Милейка

Корюківка уже понад десять років, як стала тим містом, котре збирає найсильніших шахістів не тільки з сусідніх районів, а й з усієї Чернігівщини. До цього багато зусиль докладають відомі спортсмени – кандидат у майстри спорту Олег Милейко, першо – і другорозрядники Сергій Шолом, Володимир Ковальчук, Петро Левченко та інші.

Отже, не випадково у нашому місті у чудовому барі «Спорт», який у центрі Корюківки, відбувся міжрайонний турнір, присвячений 24-ій річниці незалежності України. До нашого міста приїхали позмагатися найкращі шахісти – з Чернігова Олександр Шльончик, Щорса – Олександр Жерденко. Були також з Сосниці та Мени, а найбільше – з Корюківщини. Що турнір представницький, про це свідчить і те, що такі шахісти з обласного центру, зокрема, О.Шльочик, з Корюківки –О. Милейко, С. Шолом та О.Жерденко зі Щорса раніше брали участь у престижних обласних та міжобласних змаганнях, де грали навіть кілька майстрів спорту з шахів. І майже усіх їх вдавалося обіграти або звести партію до нічиєї та посісти гідне місце у турнірній таблиці.
Цього разу шахові баталії тривали за шістьма шахівницями. На перших етапах заявив про себе черніговець Шльочик, який упевнено колекціонував перемоги і очки. На шахівницях демонстрував свіжі комбінації, а деякі – поновлені, які допомагали відібрати головні фігури суперників і довести гру до переможного завершення. Кращі шахістські риси помітні були у грі інших учасників турніру. Згодом більше інших став набирати очки кандидат у майстри спорту Олег Милейко, який на фінішній прямій обіграв кількох сильних супротивників. Це і дозволило йому вийти на перше місце. На другому – першорозрядник Олександр Шльончик. За перше місце лідер отримав кубок, медаль і премію. А загалом преміями і медалями відзначені шахісти з першого по п’яте місце. Міжрайонний турнір, на думку уболівальників, дуже вдався.

3 коментарів

  1. Сергiй говорить:

    Бiльших дурниць,що написав у своiй статтi про шаховий турнiр В.Божок давно не читав.Видно,що автор зовсiм не позумiеться на грi в шахи.Найбiльше розсмiшила розповiдь про грiзного шахiста з Чернiгова О.Шльончика. Аби автор статтi довше був присутнiй на турнiрi,то вiн би знав,що цей Шльончик навiть не потрапив до першоi половини турнiрноi таблицi,а призерами стали зовсiм iншi учасники (за винятком О.Милейко).Мабуть злякався Божок Шльончика ,що в того таке здорове пузо i така велика пика i вирiшив ,що той дуже грiзний шахiст.Також до вiдома автора-призерiв на змаганнях завжди три ,а не два.

  2. Роблю діжі говорить:

    Цей горе-заслужений пенсійного віку писанець давно вже повинен відпочивати на потом вистражданих лаврах а не смішити кожного разу читачів районки своїми опусами з описками. Вітя! ми тебе колись всі хором зробили почесно-заслуженим, то зроби нам милість – не плямуй те звання. А зауваження мої адмін даремно видаляє, бо правда – це не образа а спонука до виправлення допущених дурниць.

  3. Роблю діжі говорить:

    і на останнє. Сергію, невідомо чи злякався тоді Божок пуза чи чогось іншого, але букву Н у прізвищі Шльончика кілька разів пропустив, обізвавши його шльочиком. Тепер напевне буде з тремтінням чекати чергового приїзду гросмейстера до міста, бо замість могорича може отримати конем по хребту, як вовк у мультику, хоч у шашках такої фігури немає, але для Божка це не важливо. Важливо йому тепер про бокс і стрільбу нічого не писати, бо ще якщо й там щось наплутає, то вже просто пивбаром не обійдеться:)

Залишити коментар