Ситуація на державному кордоні в межах Чернігівщини контрольована

1217405034_img_3297

За словами начальника прес-служби Чернігівського прикордонного загону Олександра Дудка, починаючи з 23 січня поточного року охорона державного кордону здійснюється в посиленому режимі. Протягом минулого тижня обстановка на кордоні суттєвих змін не зазнала.
За минулий тиждень на Чернігівщині через державний кордон України пропущено 66,4 тисяч осіб та 12,5 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з позаминулим тижнем, зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 8 тисяч осіб. Затримано 4-х порушників державного кордону. Загалом, транспортний потік зменшився в кілька разів. До адміністративної відповідальності притягнуто 39 осіб, на яких накладено штрафів на суму 16200 гривень. Не пропущено 115 осіб, з яких 18 — потенційні незаконні мігранти. Серед них – 48 громадян Російської Федерації, 20 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки в Україну. А ще 28 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.
На випадок збройного вторгнення Чернігівський прикордонний загін має достатню кількість озброєння (стрілецького та протитанкового). – Прикордонники морально зміцніли. Вони здатні прийняти бій. Зміни відбулися докорінні, і це добре, — зазначив Олександр Дудко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Залишити коментар