Табір здружує і робить відпочинок дітей цікавим

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Біля високих чарівливих ялин приємна прохолода. Тут навколо дерев, які немовби оповиті тишею, принишкли діти. За якусь мить вони випурхують і мчать на зелений трав’янистий килим. Це все відбувається у районному сезонному таборі «Зелений гай», який тільки за останні чотири роки оздоровив понад тисячу дітлахів шкільного віку практично з усіх сіл району.
– І тепер у нас перебувають діти з Охрамієвичів, Білошицької Слободи, Корюківки, Холмів, Козилівки, Перелюба, Забарівки, Рибинська, Савинок, Наумівки, Олександрівки та інших населених пунктів району. «Вони віком від семи до чотирнадцяти років, – говорить старший вихователь Олена Рябець. – У зміні – 90 осіб. А щодо мого досвіду, то я вихователем працюю третій сезон».
Від інших працівників «Зеленого гаю» дізнався, що у них кожен рік особливий – щоразу приїздять нові і нові діти, тобто такі, які раніше не були тут. «Ми з ними знайомимося. Тут вони отримують справжнє оздоровлення, цікаве спілкування, а потім цілий рік підтримуємо стосунки в інтернет- чи у телефонному режимі, аж до чергового відкриття зміни «Зеленого гаю».
– Як урізноманітнюєте відпочинок?
– Ось кілька днів тому возили групу до Менського зоопарку. Обійшли велику площу, де утримуються звірі. Діти були дуже задоволені. А торік побували у Бречі. То була цікава екскурсія красиво відбудованим населеним пунктом. Потім дітей катали дивовижно привабливою бричкою. Так тривало кілька годин. Усі залишилися задоволеними.
Нещодавно у таборі був день, присвячений туризму. Вихованців поділили на групи. І вони за допомогою підказок шукали захований скарб. Виконувалися задання, щоб потрапити до наступного етапу. То була захоплююче цікава гра на відбір кращих. Нарешті скарб було знайдено. Переможцями стали дівчатка другого загону. Їх нагороджено красивим дипломом, а найактивніші і найспритніші отримали призи.
Загалом, кажуть вихователі, у таборі щоденна насичена конкурсами, іграми програма, щовечора – дискотека, яка теж добре організована дітьми та вихователями. Її вихованці табору чекають від самого ранку. Хто з дітей побував у «Зеленому гаю», дружбу і світлі, пам’ятні кольори літа запам’ятали надовго.

Залишити коментар