Таеквон-до: перший іспит і жовті пояси

1_06

*Зліва – направо: Станіслав Жеребнов, Михайло Олійник, Віталій Головачов, Олександр Батюк, Юрій Карасьов, Олег Романенко, Анастасія Бондаренко, Віталій Бондаренко

1_01 1_02 1_03 1_04 1_05 1_07 1_08 1_09 1_10 1_11У грудні громадська організація “Всеукраїнський Союз Таеквон-До” (ВСТ) проводила чергову атестацію серед своїх членів, цього разу – в місті Чернігові, у спортивному клубі “Ратібор”. Адже тут діє обласний осередок ГО ВСТ. У цих випробуваннях брали участь зо два десятки спортсменів, у тому числі – шестеро таеквондистів з Корюківки. І вони успішно здали свій перший іспит та отримали жовті пояси (VIII куп). У цьому виді корейського і тепер вже можна сказати – інтернаціонального бойового і спортивного мистецтва , “куп” – це учнівський ступінь, а “дан” – ступінь майстра. Саму назву корейського національного єдиноборства навіть словники подають по-різному: і теквондо, і таеквон-до, і тхеквондо. Коли вимовляється корейською, то різним іноземцям й чується по-різному. Як і з відомою корейською автомобільною маркою – багато хто каже “Хюндай”, а знавці твердять, що треба – “Хйонде” чи “Хьонде”….
Атестацію проводив голова Кіровоградського осередку ВСТ Станіслав Жеребнов (IV дан). В цьому іспиті учні показували свої вміння. Успішний виступ дає можливість перейти на вищий ступінь майстерності. У місті Корюківці традицію занять таеквон-до відродили у клубі “Вулкан”, який працює при громадській організації “Корюківська сотня”. Серед основних меценатів-благодійників клубу – ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, кістяк осередку теж складають працівники цього підприємства. Відвідують заняття діти від десятирічного віку, і дорослі теж. Поки що займаються у спортивному залі міської ЗОШ №4. І спортсмени одержують тут не лише задоволення і фізичний та бійцівський розвиток, а й сертифікати про свою майстерність. Звичайно ж – після наполегливих занять-тренувань та успішних демонстрацій своїх вмінь. Адже назва цього бойового мистецтва і олімпійського та корейського національного видів спорту перекладається як “шлях (мистецтво) ноги та руки” і є системою духовного тренування й відпрацювання техніки самооборони без зброї.
Хто хоче ще долучитися до цього виду фізичного і морального гартування, звертайтесь до тренера та голови Корюківського спортивного клубу “Вулкан” Віталія Бондаренка (І дан), телефонуйте йому (099)-4935411.

Залишити коментар