Так посушив тютюн, що й жити ніде…

Про пожежу по міській вулиці Толстова вогнеборців повідомили з мобільного телефона. Сталося це 1 серпня о пів на чотирнадцяту. За десять хвилин пожежники вже були на місці.

За словами начальників караулів 9ДПРЧ і 18 ДПРП В’ячеслава Почерніна і Віктора Сидоренка, які виїздили на місце події, житловий будинок на час їхнього прибуття вже палав і зсередини, і зовні. Зайнялася й одна з господарчих будівель. Як повідомили місцеві жителі вогнеборцям, мешканець будинку, 40-річний непрацюючий чоловік, начебто сам намагався загасити вогонь, але – марно.
Погодні умови того дня ускладнювалися сильним вітром попри спеку. Сусіди погорільця дуже переживали і за своє обійстя – дім, чималий сінник та господарчі будівлі, які перебували дуже близько до займання. Тож від рятувальників вимагалася концентрація і чітка координація дій. У результаті сусідське господарство таки вдалося відбити від пекельного полум’я і воно не постраждало.
Вже з’ясовано, що пожежу спричинило порушення правил безпеки при експлуатації електропобутового приладу мешканцем будинку. Чоловік сушив тютюн на електроплитці у сінях і забув про нього. У результаті пожежі його житло пошкоджене настільки, що вже є непридатним для проживання.

Один коментар

  1. вуж говорить:

    А что делать курильщикам, если стоимость сигарет нереальна (а ведь это – наркотик, просто так не откажешься, как от минералки)??????
    Хотим довести стоимость сигарет до европейской, но зарабатываем как в Нигерии (меньше, наверно, соврал). Вот и пострадал человек…

Залишити коментар