Талановитий 9-б клас!

18 призових місць у районних олімпіадах і конкурсах і 4 дипломи – в обласних

Починаючи з 5-го, відколи своїми чуйними турботами класного керівника оповила-оточила їх вчителька Олена Бівалькевич, літніми канікулами дружно їздили гуртом – то в Мену, Чернігів, Київ, а ось у червні націлилися на подорож аж до Львова. І активно шукають благодійників для цієї поїздки. А наступного року збираються-планують на море податися! Тут доречно згадати поширення в деяких українських містах та у декотрих їхніх школах проведення конкурсів на кращий клас року. І повідомляється вже, що таким переможцям місцеві благодійники чи то влада виділяють призи-нагороди, скажімо, 10 тисяч гривень. Чому б у нас таке не запровадити?
Олена Миколаївна не чекала заснування такої фундації, сама ходила до відомого у нас місцевого благодійного фонду просити певні кошти на преміювання своїх учнів, бо ж вони – справді молодці! І відмінники навчання серед них, і “хорошисти”, і спортсмени, і артисти… Ось за перший екзамен (державну підсумкову атестацію) з української мови – одержали 14 відмінних оцінок! Восени були районні шкільні олімпіади та конкурси з багатьох предметів, то учні цього класу вибороли 18 призових місць з усіх 43! І за результатами третього, обласного етапу на початку цього року – отримали чотири дипломи третього ступеня: Даша Давиденко (з англійської мови та правознавства), Віола Гайдук (історія України), Настя Корінь (німецька мова). А їхні спортсменки, постійні учасниці різних змагань, які мають чимало нагород, грамот, у тому числі обласних – Настя Рябчун, Яна Машталір, Вероніка Паламарчук, Катя Богдановська. Є у них і хлопці-спортсмени, кіннотник Микита Кравченко, котрий щодня займається у племінному господарстві села Бречі, ще й гроші заробляє своєю працею вершника. Влад Бабич часто виписує фігури вищого пілотажу на міському скейт-майданчику, а Саша Овчаренко займається таеквон-до. А Яна Машталір і Настя Корінь ще й школу мистецтв закінчили, зі своїми чудовими рукоділлям і картинами у районній газеті були представлені. Таня Кужим з своєю мамою доклали рук до створення зелено-квіткової гарної атмосфери у їхньому класі. І жодне свято й творчі змагання не обходяться без участі чарівних співачок Аліни Толстової і Маргарити Поташної, остання перемагала і в джазових конкурсах. Саша Бєляєв он сидить за столом відразу за двома ноутбуками, ще й смартфонами одночасно оперує, з комп’ютерними програмами і електронними мізками – він “на ти”, хоча каже, що з професійною орієнтацією буде визначатися в одинадцятому класі.
Влада Гетьманчук, Марина Огієнко, Вероніка Пархоменко, Софія Хоменко – та кого не назви, то й дуже симпатична і обдарована особистість. Вражають і дитячою безпосередністю, і майже дорослою розумністю. Садили вони і дерева навесні за запрошенням лісництва, чудово провели день на природі, відірвавшись від гаджетів. І в міському музеї подавали-представляли голоси місцевої молоді. Колеги з інших шкіл як зустрінуть їхнього класного керівника, то й згадають неодмінно її діточок, які – то там пролунають, то десь ще відзначаться позитивно. Як цьому не радіти, як не гордитися такими вихованцями! А вони частенько й збираються разом, скажімо, майстер-клас провести – з готування та пригощання одне одного різними смачними стравами-виробами. При цьому не просто поласувати, а й розважальну конкурсну веселу і прикольну програму приготувавши… Успіхи їхні, досягнення й просто веселі походеньки у відеопрезентації і фільми оформлені, а ще Олена Миколаївна береже аж з того п’ятого класу починаючи – усі номери районної газети, де її учні відмічені, солідна підшивка вже назбиралася!
Директор Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Олег Гайовий відзначає у розмові з кореспондентом, що це у них дійсно особливий клас. Учні його вивчають дві іноземні мови, англійську і німецьку. А в десятому починаються профільні класи, тож цей клас і матиме такий мовний профіль. До речі, це єдина школа в нашому районі, де вивчаються дві іноземні мови. Бо як йти у Європу без їх знання?.. Олег Миколайович викладає фізику в 9-Б класі й бачить, що коли дитина, її навчання правильно організовані, то вона може багато. Як оці учні, що беруть участь у багатьох олімпіадах, конкурсах, змаганнях та мають хороші здобутки. Вони відповідальні, не байдужі, переживають за своє навчання, результати. Їм скажи – вони зроблять. За такими дітьми – наше майбутнє.

Фото Віталія Остапенка та
з класного архіву

Залишити коментар