Танцюй, доки молодий!

Меняни влаштували  флешмоб, а корюківчани – прийняли челендж з Чернігова

Міжнародний день танцю (29 квітня) весь світ відзначав по-своєму. Чернігівщина теж не проігнорувала це свято. Так, приміром,
у Мені відзначили флешмобом «SUN DANCE», а у Корюківці – українським танцем.

Корюківські учасники challenge #we_love_ukrainian_dance

У нас все розпочалося з того, що корюківчанці Вікторії Лобановій передала танцювальний челендж (виклик) її подруга Юлія Козерук, доцент кафедри фізичного виховання та хореографії Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Саме цією кафедрою і науковою бібліотекою університету було оголошено challenge #we_love_ukrainian_dance. Ідея полягала у тому, щоб мовою рухів донести свою любов до українського танцю. Учасники челенджу повинні були зняти відео своїх танців, розмістити у соцмережі і кинути виклик іншим.
42-річна медсестра хірургічного відділення райлікарні, лідер компанії «AVON» Вікторія Лобанова не спасувала – прийняла виклик! Танцювати Вікторія почала ще в школі, не полишала і у Новгород-Сіверському медучилищі, де навчалася, а після народження двох дітей – у танцювальному колективі Корюківського РБК «Веселі молодички» під керівництвом Олени Мостович, згодом – у «Реміксі». Полишила цю справу лише декілька років тому, передавши естафету донечці Ірі, цьогорічній випускниці першої школи. Отож, челендж для неї – не випробування! Зняла відео свого танцю – і кинула виклик колективу «Ремікс» і його керівнику Олені Мостович, ті – Дмитру Саволію, учню 11-Б класу першої міської школи, він – вчителю початкових класів і керівнику танцювального колективу «Веселі черевички» ЗОШ №1 Оксані Чорній, Оксана Григорівна – Ані Станіславській і молодіжній раді… Щоправда, були й ті, хто й проігнорував, але не серед названих, які завзято танцювали і у парку, і в танцювальному класі, і у шкільному коридорі та на подвір’ї, і навіть під міськрадою!
Юлія Козерук відмітила корюківчан і, зокрема, Вікторію Лобанову, за гідну відповідь їхньому виклику, а Віка – вдячна учасниці «Реміксу» Вікторії Доценко за допомогу у реалізації чернігівського челенджу у Корюківці.

Тих, «…кому за 30» – всього 30?
Долучився до святкування Міжнародного дня танцю і міський Будинок культури. 28 квітня тут влаштували дискотеку «Для тих, кому за 30». Директор Олена Литвинова каже, що з їхнього боку було створено всі умови для танцювального дозвілля цієї вікової категорії: продавалися чай, кава, випічка, підібрано відповідний репертуар і навіть відмовлено цього дня шкільній молоді, яка заглядала у вікна і рвалася на дискотеку, – все, аби дорослі почувалися комфортно. Проте, бажаючих потанцювати виявилося значно менше, ніж тих, хто був у захваті від ідеї, – близько тридцяти. Працівники Будинку культури не приховують – розраховували на більшу підтримку містян, з ініціативи яких і було влаштовано таку дискотеку. Як то кажуть: «Ви просите – ми робимо, та чи воно вам потрібно?..»

Фото автора

Залишити коментар