Терористів у Холмах не виявили

З Холмів повідомили по телефону в Корюківку, мовляв, ви чули, що у нас висів прапор агресивної сусідньої країни.

Довелося виїхати до великого селища, опитати понад півсотню жителів. Проте, ніхто не підтверджував, а більше дивувалися: «Та не могло цього бути!» Багато хто і з учителів про цю новину не знав. І тільки директор Холминської ЗОШ Олександр Шевчик розповів:
– Російський триколор, дуже зім’ятий і поспіхом, видно, пошитий, хтось повісив на флагштоці біля пам’ятника холминським молодогвардійцям у ніч з 5 на 6 травня. Там же майорів і український прапор, його ніхто не знімав. Рано-вранці, казали наші люди, російське полотнище зняли. Передали його у селищну раду. Це підтвердив мені її голова Микола Дорошко.
– То чи був випадок, коли чужинський прапор висів у Холмах? – запитую у районній міліції.
– І до нас дещо доходило, мовляв, цілий день висів прапор сусідньої держави у селищі, – говорить перший заступник Корюківського райвідділу Сергій Таран. – Перевіряли. Опитували. Не підтвердилося, щоб його багато хто бачив з холминців. У селищі, яке я добре знаю, його б швидко зірвали. Не стерпіли б…
Ходила Холмами і «новина», мовляв, до бару «Запорізька Січ» одного пізнього вечора заїхали терористи і, підійшовши до компанії молодих чоловіків, попрохали: «Хлопці, даємо вам великі гроші у доларах за умови, якщо ви рознесете приміщення селищної ради». Але ніхто не погодився, і терористів побили та вигнали.
Щоб дізнатися, чи достовірна ця інформація, довелося розшукати директора відомого бару Віталія Запорожця, який повідомив:
– І мені доводилося чути подібні чутки. Ніяких терористів, які б приїздили у Холми до «Запорізької Січі», ніхто з наших працівників, і я в тому числі, не бачили. Та й не помічав я ніяких російських автомобілів біля нашого торгового закладу. Навіть не можу припустити думки, щоб хтось з наших пішов на таке. Багато молоді до 35 років є патріотично налаштованою. Вона, скоріше б, погнала тих терористів.

Залишити коментар