Тетяна Пастушенко – талановита дитина України

Тетяна Пастушенко і Микола Галушка під час презентації збірки «Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти»

Дітям з усіх куточків країни надавалася можливість представити свої роботи, творчі здобутки, презентувати себе як цікаву особистість. За цей час імена найталановитіших потрапили до видань у 11 областях України. А до книги «Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти» – й сімнадцятеро наших юних земляків: Анастасія Мотчана, Олександра Бардакова, Вікторія Зіненко, Євгенія Семененко, Кароліна Ситенька, Даниїл Розстальний, Вікторія Шаміна, Світлана Савченко, Софія Мартинович, Максим Коробко, Валерія Коненко, Олександр Литвиненко, Владислава Литвинова, Ірина Ларченко і брати Карпенки – Дмитро та Андрій. А нещодавно – Тетяна Пастушенко.
Навчаючись у Корюківській гімназії, дівчинка постійно брала участь у творчих конкурсах «Кенгуру» та «Колосок». Коли почала відвідувати школу мистецтв (мама хотіла, щоб донька грала на якомусь музичному інструменті, але Таня прагнула малювати), виборювала призові місця у мистецьких конкурсах «Звичайне диво», «Об’єднаймося ж, брати мої!» та інших. Своїми перемогами завдячує вчителям Аллі Сухомлин та Ользі Тихоновській, які свого часу помітили її талант. Дівчинці з неповної родини важко було б розвивати його без допомоги благодійників. На щастя, на її життєвому шляху такі люди з’явилися. Представники агрохолдингу «Урожай» (керівник – Олександр Левицький) активно підтримують творчу молодь Корюківщини. Дізнавшись, що обдарована дівчина через матеріальні проблеми може покинути навчання у школі мистецтв, не лише сплатили за її навчання, а й придбали все необхідне для цього. Зараз Тетяна – студентка І курсу Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької, оволодіває знаннями з декоративно-прикладного мистецтва, отримує державну стипендію. Перед вступними іспитами дівчині треба було зробити кілька зустрічей-консультацій, і «Урожай» надав їй для цього транспорт. Приймальна комісія високо оцінила роботи корюківчанки. Вчитися їй подобається, а після закінчення училища планує вступати до вишу – мріє стати архітектором або дизайнером.
У всеукраїнському проекті «Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти» наша землячка стала лауреатом. Під час урочистої презентації її нагородили дипломом та пам’ятною відзнакою. Тетяну та її маму на захід до обласного центру супроводжував юрисконсульт агрохолдингу «Урожай» Микола Галушка.

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

Залишити коментар