То хто ж зверху?

Шоу-програма у МБК

Минулої суботи в міському Будинку культури відбулася яскрава шоу-програма, яку підготували представники Корюківської молодіжної ради за підтримки Корюківської міської ради, яка так і називалася: “Хто зверху?”. «Битися» за «верховенство» на сцену вийшло по четверо представників чоловічої і жіночої статі.

Команду чоловіків представляли Андрій Барабаш, Анатолій Селюк, Андрій Тосенко та Володимир Онищук, а жінок – Аделіна Гончаренко, Вікторія Тихоновська, Надія Гончаренко та Ірина Кокоть.

Дуже цікаво й весело проходили змагання, і хоча чоловіча команда з самого початку захопила лідерство, жіноча, за шаленої підтримки залу, зрештою, вирвала перемогу в фінальних раундах.
Ведуча і учасниця жіночої команди Аделіна Гончаренко розповідає:
– Ідея провести в Корюківці розважальну програму «Хто зверху?» виникла у голови молодіжної ради Андрія Барабаша. Учасників шукали всі разом, спочатку декого довелося вмовляти, а за тиждень до заходу надійшло дуже багато дзвінків від представниць жіночої половини, які виявили бажання взяти участь у грі. Тому я впевнена, що ця гра була не останньою…
Розповіла Аделіна, що жодної репетиції не було, бо всі учасники працюють (вона, як студентка, зараз до сесії готується, а ще за день до шоу і на водійські права здала!), тому було складно визначити навіть час проведення. Та, судячи з відгуків глядачів, із завданнями вони впоралися блискуче.
– Хочу подякувати всім, хто допомагав в організації розважального заходу, – каже Аделіна. – І перш за все – міському голові Ратану Ахмедову, члену молодіжної ради Ані Станіславській та волонтеру Олені Козік. Ми всі задоволені, адже подарували глядачам незабутні хвилини позитивного настрою, а разом з тим зробили ще й добру справу: зібрали кошти на лікування нашого земляка Влада Ніцука. Хочу нагадати, що після перелому ноги хлопчику поставили діагноз – саркома Юінга правої великогомілкової кістки. Наразі Владик перебуває в київській лікарні – нині вирішується питання, чи врятують хлопчику кінцівку. А попереду в нього кілька курсів хіміо-терапії. Тому дякуємо всім небайдужим корюківчанам за увагу до наших заходів і обіцяємо, що на цьому не зупинимося та вже готуємо інші заходи. Слідкуйте за оголошеннями!

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

Залишити коментар