Третє місце на чемпіонаті області

b_14900

Нещодавно Корюківка перетворилася у великий центр змагань, де проводився чемпіонат області з шахів за підтримки Анатолія Євлахова. До нашого міста з усієї Чернігівщини прибуло 28 команд. Тільки з одного Чернігова їх було десять, а всіх гравців – 85.

Честь Корюківського району захищали три команди: Корюківка-1, Корюківка-2 та Корюківка-3. Дуже сильні шахісти прибули з Чернігова, Прилук, Шостки, Варви… Боротьба за призові місця була надзвичайно напруженою, тому що справді гідних спортсменів, які брали раніше участь у високорейтингових змаганнях і ставали переможцями, було понад тридцять. Серед них і розгорнулося уперте суперництво.
У процесі безкомпромісної боротьби перше місце здобули чернігівці. Друге і третє відповідно поділили між собою команди – «Незнаюча пощади» з обласного центру і корюківська. Набраних очків у них було порівну, і тільки додаткові позитивні показники дещо відсунули корюківців на третє, переможне місце.
Честь нашої команди захищали знані високорейтингові шахісти: Олег Милейко (перша дошка), Олександр Рачек (друга) та Іван Погуляй (третя). Усі вони раніше брали участь у титулованих міжрайонних і обласних змаганнях. Ставали чемпіонами та переможцями. І цього разу на престижному чемпіонаті корюківчани довели, що вони «міцний горішок» і з ними потрібно рахуватися. Наші з розгромним рахунком 3:0 виграли у сильних спортсменів із Шостки, з таким же результатом – у прилучан, обійшли ряд команд з Чернігова, Новгорода-Сіверського, Ніжина, Варви, інших міст.

Залишити коментар